Joga un meditācija uz Krētas salas 06.-13.06.21.  Pēdējais mirklis pieteikties braucienam! Dodiet ziņu, ja šis pasākums Jūs interesē!

Mani mīļie, aicinu jūs izbaudīt kopā 8 fantastiskas dienas uz brīnišķīgas Krētas salas!

Uzkāpsim kalnos, izpētīsim alas, izpeldēsimies 3 jūrās,  sajutīsim vēstures un bezgalības elpu, izpētīsim visu Krētas salu, un... jogosim, elposim, meditēsim!

Brauciena mērķis:

* IZBAUDĪT dzīvi pie siltas jūras (patiesību sakot, plānojam izpeldēties 3 jūrās!!!) un atrast visforšākas un skaistākas pludmales

* NOĶERT pirmo vasaras iedegumu, 

* PAKLEJOT pa visnoslēpumainākajām salas vietām, kuras slēpjas no parasto tūristu acīm :),

* ATRAST LAIKU PABŪT AR SEVI, sajust kā lēnām plūst un izstiepjas laiks,

* ne tikai NOGARŠOT, bet arī PAGATAVOT pašiem dažus Krētas nacionālās virtuves ēdienus,

* IZSMARŽOT un piesātināt katru ķermeņa šūniņu ar galvu reibinošu Krētas gaisu, 

* IEPRIECINĀT savas acis ar ziedošām ieliņām, nepierastu arhitektūru, grandioziem skatiem no kalniem,

* ja būs vēlēšanas- ĻAUTIES iepirkšanas priekam kādā īpaša veikaliņā mazā ciematā, nevis tūristu pārpildītajos suvenīru veikalos, kuri ir pilni ar ķīniešu preci,

* visā brauciena laikā iemūžināsim savus skaistākus dzīves mirkļus,

un protams... jūs jau mani ziniet :) ...

* būs fiziskās (un ne tikai) aktivitātes

*  JOGA- palīdzēs mums vēl vairāk izbaudīt šo laiku un justies lieliski!

*  PRANAJAMA- elpošanas vingrinājumi dos iespēju labāk relaksēties un koncentrēties uz SEVI ŠEIT UN TAGAD,  pilnvērtīgi izbaudīt katru mirkli!

* MEDITĀCIJA - ļaus sajust harmoniju sevī un Visumā!

Šo visu centīšos apvienot tā, lai varam maksimāli komfortabli izbaudīt šīs vietas burvību. Jogosim tik daudz cik tas būs komfortabli- ja būs vēlme izlaist un izgulēties- dariet tā. Bet es plānoju jogas nodarbības 2 reizes dienā. Meditācijas un pranajamas arī centīšos organiski iekļaut visās mūsu 8 dienās.

 Mums būs neliela forša kompānija- dalībnieku maksimālais skaits ir 18. Uz doto brīdi ir  15 brīvas vietas, bet neatlieciet sava vasaras piedzīvojuma plānošanu jo vēlāk aviobiļetēm cenas var paaugstināties (tā saka tūrfirma Begonija- jo mazāk paliek vietu līdmašīnā, jo dargākas paliek biļetes).

Var piedalīties jebkurš cilvēks, kam ir pozitīvs skatiens uz dzīvi, nav nopietnu veselības problēmu (kuras traucētu nodarboties ar jogu iesācēju līmenī un pieveikt kādu nelielu ceļa gabalu kājām), kas ir atvērts un baudītgribošs! Visi čīkstuļi paliek mājās!!! Piedzīvojumā drīkst piedālīties arī bērni.


Dalības maksa pieaugušajiem un bērniem no 12 g.v. ir 500€ , bērniem līdz 12g.v. 420€.

Cenā ir iekļauts:

*dzīvošana viesnīcās (mūsu ērtībām mēs varēsim padzīvot 3 viesnīcās dažādās salas malās (7 naktis), lai paspējam apskatīt pēc iespējas vairāk!!! 

*auto noma, auto apdrošināšana

*degviela,  

*šoferi, 

*tūristu nodeva, 

*ēdināšana- tikai brokastis

*jogas nodarbības (jogas paklājiņu gan būs jāņem līdzi pašiem savā bagāžā. Neraizējies ja Tev tāda vēl nav- varēsi izmantot paklājiņu no manas jogas studijas, tikai neaizmirsi atstāt tam vietu savā bagāžā ;)   )

Cenā nav iekļauts:

*avio biļete ( šobrīd, 02.04.21., aviobiļete pie turoperātora Begonija maksāja 284 . Bagāža 5kg+20kg, līdostas nodeva  un bagāžas apdrošināšana ir iekļauta aviobiļetes cenā)

*ēdināšana, (izņemot brokastis). Pārtiku pirksim vietējos supermarketos un tirdziņos, gatavosim paši- katrā numuriņā būs virtuve (protams, kaut ko var arī iemest bagāžā un paņemt līdzi no Latvijas :). Pirms brauciena izrunāsim visas detaļas. Izbraukumos taisīsim piknikus ar kopējo galdu :)- tā ir papildus iespēja izgaršot kaut ko no vietējiem produktiem un netērēt papildus naudu ēšanai. Dažas reizes būs iespēja paēst arī tavernās (ja būs tāda vēlme), cenas uz produktiem un restorānos aptuveni kā Latvijā. Man pilnīgi pietiktu ar 100€- protams, katram ir sava pieeja ēšanai.

*Ieejas biļetes apskates vietās- neplānojam iztērēt vairāk par 100€ ieejas biļetēm. Krētas salā ir milzumdaudz vietu, kuras var baudīt, netērējot lieko naudu. Kad nokomplektēsies grupa- visu izrunāsim un nolēmsim kopā. No jebkādas aktivitātes vienmēr varēs atteikties vai arī piedāvāt citu risinājumu- visas vēlmes uzklausīšu un ne viens nav piespiests darīt katru soli kopā ar pārējiem!


Nu ko, esi gatavs savam burvīgam vasaras piedzīvojumam???

Kā rezervēt sev vietu?

1. Sazinies ar mani (SMS 27877127) un noskaidro vai mūsu grupā vēl ir brīva vieta.

2. Sazinies ar turoperatoru Begonija (24880883, [email protected]), iegādājies līdojuma biļeti uz 

06.06.2021 - 15:00

6Y471 (RIX-HER)

13.06.2021 - 19:15

6Y472 (HER-RIX)

un atsūti tā kopiju man uz Watsap. Ar šo momentu rezervēju Tev vietu mūsu braucienā. Neatliec sava brīnišķīga atvaļinājuma plānošanu jo cenas uz aviobiļetēm var paaugstināties!!!

3. Apstiprini savu dalību mūsu braucienā, veicot visu dalības maksas iemaksu, vai pirmu iemaksu (50%=250€ pieaugušajam vai 210€ bērnam) līdz 15.04.21.jo rezervēšu mums viesnīcas (pajautā man konta numuru brauciena rezervēšanai!).

4. Veic otru iemaksu (50%=250€ pieaugušajam vai 200€ bērnam) līdz 31.05.20. un jau pēc nedēļas KRĒTAS SALA TEVI GAIDA!!!

Papildus tēriņiem iesaku ņemt līdzi ~ 100€ uz ieejas biļetēm (centīsimies iztērēt mazāk, bet lai jau paliek ar rezervi), ~ 100€ ēšanai (arī, plānoju ka tērēsim mazāk ja neēdisiet katru dienu restorānos ;) ). Nauda suvenīriem- ja Jums tas ir svarīgi- no Krētas salas iesaku atvest olīveļļu, olīves, koka izstrādājumus no olīvkoka, dažādas garšvielas un citas garšīgas un veselīgas lietas, kuras varēsim nopirkt vienā foršā veikalā mazā ciematā, bet svarigākais ir ne jau mantas, bet EMOCIJAS un ATMIŅAS... un par tām piemaksāt nevajdzēs! ;)

5. Pēc reģistrācijas braucienam, uzaicināšu Jūs uz mūsu kopējo grupu Whatsappā, kur arī veiksim turpmāku kopējo komunikāciju :).

Valūta- euro. Kaut arī daudzās vietās var veikt apmaksu ar bankas karti, vēlams līdzi ņemt sakidru naudu jo ne katru dienu būsim lielajā pilsētā kur ir bankomāts. Tirgos un veikaliņos arī labprāt pieņiem skaidru naudu.

Laika apstākļi- parasti jūnija sākumā ir lieliska, komfortabla gaisa temperatūra +23 +28 grādi bez nokrišņiem un stipra vēja. Ūdens temperatūra ap +23.

Dalības ierobežojumi- ja Jūs izsvērat iespēju paņemt līdzi bērnus- ņemiet vērā, ka gandrīz katru dienu plānojam pavādīt ceļā mašīnā ap 2-4 stundām. Tas ir summārais laiks, protams, ar pieturām :). Kā arī Jums pašiem būs jāatbild par sava bērna drošību. Veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība- šīs brauciens ir piemērots bērniem un cilvēkiem ar apmierinošu veselības stāvokli un nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība. Visas dienas plānojam pārvietoties ar auto un plānotais ceļš kājām līdz apskates vietām var būt līdz 4 kilometriem, ko varēsim paveikt arī mierīgā tempā. Vienā dienā plānojam veikt pārgājienu ~8-10 km garumā, bet jums būs iespēja atteikties no šī pārgājiena un izbaudīt mierīgu atpūtu pie jūras :). Katru dienu plānojam būt arī pie jūras, lai izbaudam šo ceļojumu no sirds :).


Detalizēts ceļojuma plāns (var mainīties neparedzēto apstākļu vai grupas vēlmju dēļ):

 1.diena 06.06.21.

* Pulcējamies Rīgas līdostā LĪDZ 12.00.

* Līdojums Rīga-> Herakliona 15.00-18.30

* Ņemam mašīnas, iemetam bagāžu un dodamies ceļā uz mūsu pirmo viesnīcu netālu no Retimno. Bet!!! Pa ceļam iebrauksim izmērcēt kājiņas siltajā Krētas (Egejas ) jūrā, tur pat varēsim apēst līdzi paņemto no mājām ēdienu un pierast pie jaunās realitātes. Pēc ~1,5st. jau esam viesnīcā- jāizbauda jau pirmais brīnišķīgais vakars. Ja būs vēlme un paliks spēki- pavisam īsa jogas nodarbība pie Ioniskās jūras - atvērsimies šai pasakai.... Un ejam gulēt, lai nākošajā rītā pamosties PASAKĀ!!!
2.-7.dienas aptuvens dienas plāns 07.-12.06.21.

6.00 ceļamies

6.30-8.00 jogas nodarbība

8.00-9.00 brokastis un gatavojamies dienas piedzīvojumam

9.00-18.00 dienas piedzīvojums arī pikniks vai pusdienas tavernā

18.00-20.00 vakariņas

21.00-22.00 vakara joga

22.00-6.00 naktsmiers

Ļaujamies piedzīvojumam!!! Katru dienu mūs gaidīs jauna vieta, jauni pasakaini skati un emocijas! Gulēt viesnīcā????- nē, tas nav par mums! :) Nu, var būt, tikai vienu dieniņu ja būs vajadzīga atelpa :)!


2.diena 07.06.21.

d* iena, kurā mēs vēltam vairāk laika atpūtai un adoptējamies

* izstaigāsim vietējus veikalus, lai iepirkt ūdeni un pārtiku

* Retimno Forteza


* atpūta viesnīcā pie jūras un baseinā

* paši gatavojam sev pusdienas un vakariņas

Vienā no dienām dosimies pārgājienā aizā- pasakaini skaisti!!! Ja kāds uzskata, ka nav gatavs tādam pārgājienam- šajā dienā varēs izbaudīt mierīgu atpūtu viesnīcā pie jūras.

Kalni, jūraS pludmaleS, alas, cietoksnis, brīvdabas muzejs, olīveļļas ražotne, Krētas ciematiņi- bauda acīm, ķermenim un dvēselei!

Joga-pranajama-meditācija un klusāki mirkli tikai ar sevi.3. diena 08.06.21.

* šajā dienā brauksim izpeldēties Vidusjūrā, turp-atpakaļ ceļš aizņems 4-6 stundas, bet taisīsim pieturas

* meklēsim Elafonisi- pludmali ar rozā smiltīm!!!


4. diena 09.06.21.

* pārgājiens pa kanjonu ~8km garš ceļš, kas aizņems ap 2,5-3st. kājām. 

5. diena 10.06.21.

* braucam uz citu viesnīcu pie Līvijas jūras

* Pa ceļam iebrauksim omūlīgā ciematiņā Spili, kur ir vairāki foršie veikaliņi ar vietejiem labumiem un patīkamas taverna. Šeit varētu izbaudīt shopping vai arī pastaigaties tā pat pa ciematiņa ieliņām.

* Šeit plānojam pusdienas ieturēt tavernā (protams, varēs apēst arī līdzi paņemtas pusdienas piknika).

* Pa ceļam vēl ir viena olīveļļas ražotne, kurā mēs arī plānojam iebraukt- paskatīties kā šī razotne izskatas no iekšpuses, kā arī šeit varēs iegadāties premium kvalitātes Krētas zeltu- olīvu eļļu.

6. diena 11.06.21.

* atpūtas diena

* pludmale Matala- tā ir ļoti kolorīta vieta un netālu no mūsu viesnīcas. Šeit varēsim gan izpeldēties, gan pastaigāties pa milzīgu smilsu kalnu ar alām, kur kādreiz dzīvojuši hippji. Veikaliņi ar suvenīriem būs arī šeit.

7. diena 12.06.21.

* ļoti piesātināta diena, izbrauksim no viesnīcas pēc iespējas agrāk! Ceļā būsim ap 3 stundam ilgi.

* dodamies ceļā uz Zeva alu un plato Lasiti- pasakaini skaists skats no kalna augšas- pastaiga kalnā apmēram 30-40minūtes.

* braucam uz mūsu jauno viesnīcu kurā pavadīsim pēdējo burvīgu nakti uz Krētas salas

* šajā dienā veiksim arī testu- tie, kuriem tas ir nepieciešams.

8.diena 13.06.21.

* Rīta joga

* Brokastis viesnīcā

* baudam rītu vienīcā, vai uz pludmales

* Pakojam mantas.

Braucam uz Heraklionu, bet pa ceļam vēl izbaudam pēdējo īpašu dienu uz Krētas salas - iebrauksim tūristu pilsētā Hersanisosā, kur būtu jāpaēd tavernā, šeit ļoooti daudz veikaliņu, ir arī pludmales. Šeit mēs varētu sadalīties un pavadīt ap 3-4 brīvām stundām tā, ka vēlas.

Nododam mūsu uzticīgus autiņus.

Līdostā esam ap 17.15

Līdojums Herakliona->Rīga 19.15-22.45Reģistrējies, atsūtot SMS, Watsap vai zvanot (atvaino, ne vienmēr varēšu atbildēt jo iespējams, tieši tajā laikā būšu uz jogas paklājiņa)😉!

27877127

Olga

[email protected]


P.S. zemāk bildes no mūsu personīga arhīva

0