Joga un meditācija Krētas salā 07.06.-14.06.20. tiek pārcelta uz 2021.gadu un notiks 06.-13.06.21. (pieteikties var jau tagad!)

Mani mīļie, aicinu jūs izbaudīt kopā fantastiskas 8 dienas brīnišķīgajā Krētas salā!

Uzkāpsim kalnos, izpētīsim alas, izpeldēsimies 3 jūrās,  sajutīsim vēstures un bezgalības elpu, izpētīsim visu Krētas salu, un... jogosim, elposim, meditēsim!

Brauciena mērķis:

* IZBAUDĪT dzīvi pie siltas jūras (patiesību sakot, plānojam izpeldēties 3 jūrās!!!) un atrast visforšākas un skaistākas pludmales

* NOĶERT pirmo vasaras iedegumu, 

* PAKLEJOT pa visnoslēpumainākajām salas vietām, kuras slēpjas no parasto tūristu acīm :),

* ATRAST LAIKU PABŪT AR SEVI, sajust kā lēnām plūst un izstiepjas laiks,

* ne tikai NOGARŠOT, bet arī PAGATAVOT pašiem dažus Krētas nacionālās virtuves ēdienus,

* IZSMARŽOT un piesātināt katru ķermeņa šūniņu ar galvu reibinošu Krētas gaisu, 

* IEPRIECINĀT savas acis ar ziedošām ieliņām, nepierastu arhitektūru, grandioziem skatiem no kalnu virsotnes (plānojam nokļūt 2000m virs jūras līmeņa ;) ),

* ja būs vēlēšanas- ĻAUTIES iepirkšanas priekam kādā īpaša veikaliņā mazā ciematā, nevis tūristu pārpildītajos suvenīru veikalos, kuri ir pilni ar ķīniešu preci,

* visā brauciena laikā mums būs līdzi fotografs, kurš labprāt iemūžinās jūsu skaistākus dzīves mirkļus,

un protams... jūs jau mani ziniet :) ...

* būs fiziskās (un ne tikai) aktivitātes

*  JOGA- palīdzēs mums vēl vairāk izbaudīt šo laiku un justies lieliski!

*  PRANAJAMA- elpošanas vingrinājumi dos iespēju labāk relaksēties un koncentrēties uz SEVI ŠEIT UN TAGAD,  pilnvērtīgi izbaudīt katru mirkli!

* MEDITĀCIJA - ļaus sajust harmoniju sevī un Visumā!

Šo visu centīšos apvienot tā, lai varam maksimāli komfortabli izbaudīt šīs vietas burvību. Jogosim tik daudz cik tas būs komfortabli- ja būs vēlme izlaist un izgulēties- dariet tā. Bet es plānoju jogas nodarbības 2 reizes dienā. Meditācijas un pranajamas arī centīšos organiski iekļaut visās mūsu 8 dienās.

 Mums būs neliela forša kompānija- dalībnieku maksimālais skaits ir 18. Uz doto brīdi ir  15 brīvas vietas, bet neatlieciet sava vasaras piedzīvojuma plānošanu jo vēlāk aviobiļetēm cenas var paaugstināties (tā saka tūrfirma Begonija- jo mazāk paliek vietu līdmašīnā, jo dargākas paliek biļetes).

Var piedalīties jebkurš cilvēks, kam ir pozitīvs skatiens uz dzīvi, nav nopietnu veselības problēmu (kuras traucētu nodarboties ar jogu iesācēju līmenī un pieveikt kādu nelielu ceļa gabalu kājām), kas ir atvērts un baudītgribošs! Visi čīkstuļi paliek mājās!!! Piedzīvojumā drīkst piedālīties arī bērni.


Dalības maksa pieaugušajiem un bērniem no 12 g.v. ir 500€ , bērniem līdz 12g.v. 420€.

Cenā ir iekļauts:

*dzīvošana viesnīcās (mūsu ērtībām mēs varēsim padzīvot 2 viesnīcās dažādās salas malās (7 naktis), lai paspējam apskatīt pēc iespējas vairāk!!! 

*auto noma, auto apdrošināšana

*degviela,  

*šoferi, 

*tūristu nodeva, 

*ēdināšana- tikai brokastis

*jogas nodarbības (jogas paklājiņu gan būs jāņem līdzi pašiem savā bagāžā. Neraizējies ja Tev tāda vēl nav- varēsi izmantot paklājiņu no manas jogas studijas, tikai neaizmirsi atstāt tam vietu savā bagāžā ;)   )

Cenā nav iekļauts:

*avio biļete ( šobrīd, 04.02.20., aviobiļete pie turoperātora Begonija maksāja 224 . Bagāža 5kg+20kg, līdostas nodeva  un bagāžas apdrošināšana ir iekļauta aviobiļetes cenā)

*ēdināšana, (izņemot brokastis). Pārtiku pirksim vietējos supermarketos un tirdziņos, gatavosim paši- katrā numuriņā būs virtuve (protams, kaut ko var arī iemest bagāžā un paņemt līdzi no Latvijas :). Pirms brauciena izrunāsim visas detaļas. Izbraukumos taisīsim piknikus ar kopējo galdu :)- tā ir papildus iespēja izgaršot kaut ko no vietējiem produktiem un netērēt papildus naudu ēšanai. Dažas reizes būs iespēja paēst arī tavernās (ja būs tāda vēlme), cenas uz produktiem un restorānos aptuveni kā Latvijā. Man pilnīgi pietiktu ar 100€- protams, katram ir sava pieeja ēšanai.

*Ieejas biļetes apskates vietās- neplānojam iztērēt vairāk par 100€ ieejas biļetēm. Krētas salā ir milzumdaudz vietu, kuras var baudīt, netērējot lieko naudu. Kad nokomplektēsies grupa- visu izrunāsim un nolēmsim kopā. No jebkādas aktivitātes vienmēr varēs atteikties vai arī piedāvāt citu risinājumu- visas vēlmes uzklausīšu un ne viens nav piespiests darīt katru soli kopā ar pārējiem!


Nu ko, esi gatavs savam burvīgam vasaras piedzīvojumam???


Kā rezervēt sev vietu?

1. Sazinies ar mani (SMS 27877127) un noskaidro vai mūsu grupā vēl ir brīva vieta.

2. Sazinies ar turoperatoru Begonija (24880896, [email protected]), iegādājies līdojuma biļeti uz 

07.06.2020 - 15:00

6Y471 (RIX-HER)

14.06.2020 - 19:15

6Y472 (HER-RIX)

un atsūti tā kopiju man uz Watsap. Ar šo momentu rezervēju Tev vietu mūsu braucienā. Neatliec sava brīnišķīga atvaļinājuma plānošanu jo cenas uz aviobiļetēm var paaugstināties!!!

3. Apstiprini savu dalību mūsu braucienā, veicot visu dalības maksas iemaksu, vai pirmu iemaksu (50%=250€ pieaugušajam vai 210€ bērnam) līdz 29.02.20.

4. Veic otru iemaksu (50%=250€ pieaugušajam vai 200€ bērnam) līdz 31.05.20.un jau pēc nedēļas KRĒTAS SALA TEVI GAIDA!!!

Papildus tēriņiem iesaku ņemt līdzi ~ 100€ uz ieejas biļetēm (centīsimies iztērēt mazāk, bet lai jau paliek ar rezervi), ~ 100€ ēšanai (arī, plānoju ka tērēsim mazāk ja neēdisiet katru dienu restorānos ;) ). Nauda suvenīriem- ja Jums tas ir svarīgi- no Krētas salas iesaku atvest olīveļļu, olīves, koka izstrādājumus no olīvkoka, dažādas garšvielas un citas garšīgas un veselīgas lietas, kuras varēsim nopirkt vienā foršā veikalā mazā ciematā, bet svarigākais ir ne jau mantas, bet EMOCIJAS un ATMIŅAS... un par tām piemaksāt nevajdzēs! ;)

5. Pēc reģistrācijas braucienam, uzaicināšu Jūs uz mūsu kopējo grupu Watsapā, kur arī veiksim turpmāku kopējo komunikāciju :).

Valūta- euro. Kaut arī daudzās vietās var veikt apmaksu ar bankas karti, vēlams līdzi ņemt sakidru naudu jo ne katru dienu būsim lielajā pilsētā kur ir bankomāts. Tirgos un veikaliņos arī labprāt pieņiem skaidru naudu.

Laika apstākļi- parasti jūnija sākumā ir lieliska, komfortabla gaisa temperatūra +23 +28 grādi bez nokrišņiem un stipru vēju. Ūdens temperatūra ap +23.

Dalības ierobežojumi- ja Jūs izsvērat iespēju paņemt līdzi bērnus- ņemiet vērā, ka gandrīz katru dienu plānojam pavādīt ceļā mašīnā ap 2-4 stundām. Tas ir summārs laiks, protams, ar pieturām :). Kā arī Jums pašiem būs jāatbild par viņa drošību. Veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība- šīs brauciens ir piemērots bērniem un cilvēkiem ar apmierinošu veselības stāvokli un nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība. Visas dienas plānojam pārvietoties ar auto un plānotais ceļš kājām līdz apskates vietām var būt līdz 4 kilometriem, ko varēsim paveikt arī mierīgā tempā. Vienā dienā plānojam veikt pārgājienu 18-20km garumā, bet jums būs iespēja atteikties no šī pārgājiena un izbaudīt mierīgu atpūtu pie jūras :). Katru dienu plānojam būt arī pie jūras, lai izbaudam šo ceļojumu no sirds :).


Detalizēta informācija par mūsu piedzīvojumu būs nopublicēta šeit vēlāk.


Detalizēts ceļojuma plāns:

 1.diena 07.06.20.

Pulcējamies Rīgas līdostā ap 13.00.

Līdojums Rīga-> Herakliona 15.00-18.30

Ņemam mašīnas, iemetam bagāžu un pēc stundas jau esam pie jūras- jāizbauda jau pirmais brīnišķīgais vakars- kāpēc ir jāgaida???!!!

Braucaum uz viesnīcu, iekārtojamies numuriņos (neliela, omulīga viesnīca klusā vietā- lai varam baudīt jogu, meditēt, lai mums netraucē tūristu pūļi :) )

Vakara joga, vai Yoga Nidra

Vakara joga, vai Yoga Nidra

2.-7.dienas 08.-13.06.20.

7.00-8.30 jogas nodarbība

8.30-10.30 brokastis un gatavojamies dienas piedzīvojumam

11.00-18.00 dienas piedzīvojums arī pikniks vai pusdienas tavernā

18.00-20.00 vakariņas

21.00-22.00 vakara joga

22.00-7.00 naktsmiers

Ļaujamies piedzīvojumam!!! Katru dienu mūs gaidīs jauna vieta, jauni pasakaini skati un emocijas! Gulēt viesnīcā????- nē, tas nav par mums! :) Nu, var būt, tikai vienu dieniņu ja būs vajadzīga atelpa :)!

Vienā no dienām dosimies nopietnā pārgājienā Samārijas aizā- pasakaini skati 18km garumā!!! Ja kāds uzskata, ka nav gatavs tādam pārgājienam- šajā dienā varēs izbaudīt mierīgu atpūtu viesnīcā pie jūras.

Kalni, jūraS pludmaleS, alas, olīveļļas ražotne, Krētas ciematiņi- bauda acīm, ķermenim un dvēselei!

Joga-pranajama-meditācija un klusāki mirkli tikai ar sevi.

8.diena 14.06.20.

Rīta joga

Brokastis.

Pakojam mantas.

Braucam uz Heraklionu, bet pa ceļam vēl izbaudam pēdējo īpašu dienu uz Krētas salas ...

Nododam mūsu uzticīgus autiņus.

Līdostā esam ap 17.15

Līdojums Herakliona->Rīga 19.15-22.45Reģistrējies, atsūtot SMS, Watsap vai zvanot (atvaino, ne vienmēr varēšu atbildēt jo iespējams, tieši tajā laikā būšu uz jogas paklājiņa)😉!

27877127

Olga

[email protected]


P.S. zemāk bildes no mūsu personīga arhīva

0
 .