Apburoši skaista netūristiskā Norvēģija!
Joga un meditācija kalnos. Brauciens notika 2019.gadā... joprojām birst asaras no prieka, ka tas viss notika ar mums, kad skatos mūsu bildes... Uz Norvēģiju braukšu vēl- ja ir interese, dod ziņu! :)

Šis brauciens nebija domāts tiem, kuriem ceļojot, komforts ir pirmajā vietā. Bet gan tiem, kuri vēlas baudīt pasakainu Norvēģijas dabu, nebaidās no laika apstākļu maiņas (laika apstākļi nav prognozējami😜), kuri ir nedaudz avantūristi un vēlas iegūt neaizmirstamās atmiņas un emocijas.

Ņemu līdzi tikai cilvēkus ar pozitīvu skatu uz dzīvi, čīkstētāji kā parasti, lai paliek mājās😶!!!
Jogas brīvdienas 2019.gadā... kad baudījām laiku, foršu kompāniju, skaistu dabu, mehendi...

Hennas Lapa autore, kuras pieredze Mehndi mākslā un šo apmācību vadīšanā ir vairāk kā 10 gadi. Iveta Šmita ir pirmā profesionālā hennas meistare Latvijā, kura pēc individuāli izstrādātas programmas vada apmācības citiem un ir vairāku raktstu autore.

Nodarbības laikā katram būs iespēja uzzināt kas ir henna, kā tā veido rakstus uz ādas, iemācīties zīmēt ar hennu un izveidot skaistus rakstus sev uz ķermeņa.

Kā arī ieskatīties Indiešu Mehndi zīmējumu simbolikā. Katrs dalībnieks saņems aplieicnājumu par piedalīšanos Mehndi zīmēšanas meistarklasē.


Pirmās, 2018.gada Jogas brīvdienas.

Atceros cik ļoti biju uztraukusies lai viss izdodas... Izdevās! Bija brīnšķīgi un atceros šīs dienas ar siltumu sirdī...


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.