Inna Izjumova

Priecājamies iepazīstināt jūs ar mūsu jaunu bērnu jogas pasniedzēju! Inna aktīvi praktizē jogu, aerojogu un sejas jogu. Ir zinātkāra, punktuāla, empātiska un uzmanīga. Sekmīgi apguva Bērnu jogas pasniedzēju kursu un ir gatava dalīties un iedvesmot!

Ar prieku paziņojam, ka ir atklāta uzņemšana

Bērnu jogas grupā (6-11 g.v.)

Nodarbības notiks KATRU OTRDIENU 19:00-20:00 

"Yoga Life Latvia" jogas studijā, Vidzemes šosejā 13, Garkalnē, Ropažu nov., LV-2137

Maksa 10 

Pieteikties, rakstot uz +371 22115338


Inna stāsta par sevi:

 Mani sauc Inna, es esmu jauna, dzirkstoša bērnu jogas pasniedzēja. Viegli atrodu kopīgu valodu ar bērniem.  Bērni ir emocionālas būtnes- priecājas par sīkumiem, negaida pretī neko - vienīgi patiesumu un sirds siltumu. Arī es bieži jūtos, kā bērns, kuram patīk sapņot un ticēt brīnumiem.

Vēl pirms dažiem gadiem es nevarēju iedomāties, ka manā dzīvē ienāks joga un pārņems visu manu pasauli. Jau no agras bērnības man bija problēmas ar muguru un stāju, ar sportu biju uz “Jūs”.  Es biju noslēgts bērns, visu turēju sevī. Tā kā problēmas ar muguru turpinājās- sāku iet pie fizioterapeitiem, uz masāžām, bet šis manipulācijas deva tikai īslaicīgu efektu. Joga pilnībā mainīja manu dzīvi! Jau pēc vairākām nedēļām pamanīju, ka dzīve ir palikusi košāka, gaišāka, jaukāka un krāsaināka. Es iemācījos atslābināties un atslēgties no darba problēmām, atslābināties un ieslīgt miera stāvoklī. Mugura, kakla zona un jostas daļa vairs nesāp! Praktizejot jogu no rītiem es uzlādējos ar enerģiju visai dienai, taču vakara jogas nodarbības atjauno spēkus pēc garas darba dienas un piepilda dvēseli ar mieru.  


Vai zini, kas ir bērnu joga? 

Bērnu joga ir asanas (ķermeņa pozas), spēles, dažādi vingrinājumi un elpošanas vingrinājumi- pranajama. Tā ir bērnu savstārpēja komunikācija un socializācija.  Joga palīdz labak izprast Sevi un izteikt savas domas un sajūtas. Savukārt, meditācija, koncentrācija un relaksācija- ir  ļoti labs veids kā izzināt un attīstīt sevi.  Bērnu joga- tas ir stāsts par  harmonisku ķermeņa attīstību, pareizu stāju, iekšējo organu darbības normalizēšanu, muskuļu nostiprināšanu un stiepšanu. Joga sniedz mieru, pozitīvas emocijas, iespēju labāk izprast sevi, iemācīties kā noņemt psiholoģisku un emocionālu slodzi. Joga palīdz uzlabot bērna koncentrācijas spējas, palīdz ātrāk iegaumēt informāciju, uzlabot atzīmes. 

Gaidīsim ar smaidu, mīļumu un sapratni mūsu nodarbībās!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.