Divu dienu RESTARTS - JOGA, pārgājiens ZIRGU mugurā, PIRTS... un...  saki JĀ piedzīvojumam!

2020.gadā ir notikuši divi Divu dienu RESTARTI un mēs esam gandarīti par pavadītu un izbaudītu laiku kopā- tas bija tik brīnišķīgi!!! Emocijas plūst pāri, kad skatos šis bildes... joprojām... IR ko atcerēties! Iespējams, es atradīšu kādreiz laiku aprakstīt piedzīvoto šajās dienās, bet pagaidām- tikai bildes :)

Pat ja Tu esi ar zirgiem “uz Jūs”- izvēlies savas brīvdienas pavadīt aktīvi, ļaujies izaicinājumam, atklāj sevi no jauna... un vienkārši izbaudi!

Pasākuma organizātori:Dmitrijs Kotkovs (Gančauskas)- cilvēks ar īpašu pieeju darbam ar zirgu! Dmitrija dzīvē zirgi ir jau no pusaudžu gadiem un, skatoties no malas, izskatās, ka viņam veidojas ar tiem īpaša saikne... Dmitrijs būs mūsu gīds, mūsu fotografs, kā arī apmācīs loka šaušanā!   

Olga Hodasēviča (YogaLifeLatvia)- esmu farmaceite, jogas speciāliste, Bērnu jogas pasniedzēju apmācības programmas vadītāja. Man ir pieredze jogas pasniegšanā pieaugušajiem, bērniem un senioriem. Piedālījos vairākos zirgu pārgajienos gan Latvijā, gan ārzemēs. Esot zirga mugurā- Tu esi vēl tūvāk dabai un vēl tūvāk Sev! Joga- man ir dzīvesveids un aizraujošs sevis izzināšanas ceļš visas dzīves garumā. Tā sneidz lielisku labsajūtu, veselību, mieru un harmoniju. Kopš sāku praktizēt jogu- es iemācījos baudīt dzīvi un tā ir brīnišķīga! Pamēģinam kaut ko jaunu kopā???”

Vasaras Jogas Brīvdienas notika 17.-19.07.20.

mums atkal paveicās ar laiku un brīnišķīgu kompāniju- kā vienmēr :)!

Vieta: Piejūras kempingā ”Klintis”
Salacgrīvas nov., Salacgrīvas pag., Vidzemes jūrmalā 600m uz dienvidiem no Veczemjiem.
90km vai 1st20min.attālumā no Rīgas, braucot ar auto.
Braucot pa Tallinas šoseju Salacgrīvas vīrzienā aiz Tūjas pagrieziena esiet vērīgi- labajā ceļa malā ir norāde “Veczemju klintis”.
https://www.google.lv/maps/place/Veczemju+klintis/@57.4272557,23.4614978,8.41z/data=!4m5!3m4!1s0x46ec18951cf1632f:0x71e6a70797b962da!8m2!3d57.580727!4d24.3656909?hl=lv

Jogas brīvdienas organizē un vadīs: jogas speciāliste, farmaceite Olga Hodasēviča

Vegetārās kulinārijas un kosmosa zīmēšanas meistarklasi vadīs Jevgēnijs- spilgta, radoša, interesanta personība! Jevgēnijs jau ilgus gadus ir vegetārietis. Ēdiena gatavošanas meistarību ir apguvis Hare Krišna Dievnamā, strādājis vegānu restorānā Holandē. Un tagad mēs varēsim ne tikai vērot īstā vegetārā pavāra meistarību mūsu Jogas Brīvdienās, bet arī paši iesaistīsimies gatavošanas procesā!!!


Domājiet, tas ir viss? Jevgēnijam ir vēl talnti- viņam patīk gleznot un viņa gleznas, zīmētas uz sienām ir burvīgas! Mums Jevgēnijs piedāvās iesaistīties vēl vienā burvībā- uzzīmēt savu Kosmosu, Savu Visumu... Tas būs pa spēkam gan pieaugušajam, gan bērnam.

Arī pagaidām tikai bildes...


Bērnu jogas pasniedzēju apmācības kurss.

Klatienē kurss notika 2020.gadā. Apgūt Bērnu jogas pasniedzēju kursu tagad varat online formātā. Sīkāk par to meklējiet sadaļā "Veikals".

Aicinu pavadīt 8 aizraujošus, emocionālus un informatīvus sestdienas rītus kopā un KĻŪT PAR BĒRNU JOGAS PASNIEDZĒJU!!!

Bērnu jogas pasniedzējs- tas ir laimīgs cilvēks, kurš var vērot prieka pilnas, ziņkārīgas bērnu acis un viņam ir liela priekšrocība- pašam justies kā bērns👍🙂!

Kurss ir domāts gan jau esošiem jogas pasniedzējiem, gan tiem, kuri tikai sper pirmus soļus jogā.💥

🙂💖🙏

Video informāciju par Bērnu jogas pasniedzēju kursu atradīsiet šeit ->  Bērnu jogas pasniedzēju kurss


Profesionālās pilnveides programma

Bērnu Joga

Programma paredzēta jogas speciālistiem un jogas pasniedzējiem, kuriem ir vēlēšanās paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju, kā arī būs noderīga vecākiem, audzinātājiem, psihologiem un citiem speciālistiem.

Teorētiski, mums vajadzētu pietikt ar iegūtām zināšanām (ja esat pabeiguši jogas pasniedzēju kursu pieaugušajiem), lai varētu pasniegt jogas nodarbības arī bērniem… Bet vai bērns tas ir tas pats pieaugušais, tikai mazs augumā??? Mūsu gaidas un idejas var krasi atšķirties no realitātes... Ja esam iedomājušies, ka vadīt jogu bērniem būs tāpat kā vadīt jogu pieaugušajiem, tikai mazliet vieglāk, tad teikšu uzreiz – tie ir lielākie maldi, kuri jūs noliks uz lāpstiņām jau pirmajā jogas nodarbībā! Vai gribi būt drošs par to, ko un kā Tu dari? Vai gribi lai bērni atgādina saviem vecākiem, lai tie neaizmirstu aizvest bērnus uz jogas nodarbību? Vai gribi redzēt ar kādu prieku bērni nāk uz Tavam nodarbībām? Tad ir atnācis laiks mācīties!

Pēc katras kursa daļas beigām Tu saņemsi apliecību par:

- kursa noklausīšanos (ja tu neesi jogas pasniedzējs, vai arī nevari apliecināt vismaz 30stundas jogas prakses pie jebkura jogas pasniedzēja);

- kursa noklausīšanos un apgūšanu (izpildīti mājas darbi, aktīva dalība mācību procesā);