20 gados jums ir seja, kādu jums ir devusi daba, 30 gados jums ir seja, kādu jums izveidoja dzīve, bet 50 gados jums ir seja, kādu jūs esat pelnījuši.                                                                                                                                                                                        (Коко Šanele)

Sejas joga.


Kāpēc sejas joga?  Es praktizēju jogu ķermenim jau ilgus gadus un tā palīdzēja man tikt galā ar vairākām veselības problēmām. Bet! Man jau ir 40 ar astīti un spogulis vairs nepriecāja mani... Krēmi nedeva labu efektu. Es neatbalstu radikālās skaistuma atjaunošanas metodes (vismaz, 40 gados nē), bet vēlos izskatīties tik pat jauna, cik jauna es jutos! Tāds arī bija mans ceļš uz sejas jogu. Efekts ir pārsteidzošs un es priecājos dalīties ar savām zināšanām! 

Kreisajā pusē mana bilde, uzņemta 18.07.20.(te man ir 42 gadi). Labajā pusē bilde, kura  ir uzņemta pēc vienas stundas sejas jogas nodarbības.

Uz cik gadiem es izskatos kreisaja bildē un labajā? Es teiktu, ka te ir 10-15  gadu starpība! Un ziniet, es gribu izskatīties vēl labāk!

Zemāk redzat bildi, kura ir uzņemta 18.11.20! Es arvien biežāk smaidu savam atspulgam spogulī un pateicos Sev, ka esmu izvēlējusies jogas un sejas jogas ceļu!

Sejas joga- kas tas ir?  Tas ir vingrinājumu kompleks, ar mērķi uzlabot sejas ādas kvalitāti- lai padarītu to tvirtāku, gludāku, jauneklīgāku; metodikas, kas paredzētas sejas muskuļu tonizēšanai un atslābināšanai. Lai efekts būtu notūrīgāks- to nostiprinām ar dziļas iedarbības atjaunošanas metodēm- strādāsim ar galvas kausa un sejas kauliem!  Bez tā mēs strādājam ar savu apziņu un palīdzam savam ķermenim ieslēgt atjaunošanas programmas.  Lai efekts ir notūrīgs- strādājam arī ar ķermeni- jo uz sejas atspoguļosies jebkuri ķermeņa negatīvie stāvokļi un slimības. Sejas joga- tā ir apzināta darbība ar ķermeņa miofasciālajām ķēdēm, elpošanu un ķermeņa diafragmām. Izklausās sarezģīti? Nē! Tas ir ļoti interesants un aizraujošs ceļš! 
Un vēl ir brīnumains papildus līdzeklis- teipi sejai- tie palīdz mimiskiem muskuļiem izstrādāt jaunus pieradumus un strādāt apzināti, kā arī stimulē kolagēna veidošanos ādā.

Cik daudz laika tas aizņem? Uzskatu, ka fiziskās aktivitates vai joga ķermenim  ir vajadzīga 3-4 reizes nedēļā pa 1,5 atundai- lai koriģētu savu ķermeni. Laba stāvokļa uzturēšanai var būt nepieciešams vēl mazāks laiks. Sejas joga būtu nepieciešma sākuma stādijā katru dienu- darbs gan ar seju, gan ar ķermeni, bet ļoti ātri var pāriet uz režīmu 3 reizes nedēļā  pa 30minūtēm un reizi nedēļā dzīļāka prakse.  Kad kārotais efekts ir sasniegts- var samazināt gan nodarbību ilgumu, gan skaitu. Bet teipi- strādā naktī kad jūs guļat :)- vai tas nav sapnis, ko ;)?    Pirkt teipus ŠEIT   un   


Pieteikties sejas teipošanas nodarbībai

Kāds labums no sejas jogas?  Tā mazina vecuma izmaiņas uz sejas, "vārnu kājiņas", samazina tūsku ap acīm, tumšos lokus zem acīm, atver skatienu, piepaceļ uzacis. Uzlabojas sejas ovāls, seja ziskatas jaunāka, pazūd dubultszods,  uzlabojas lūpu forma, , nostiprinās kapilāri, āda paliek tvirtāka. Un vēl samazinās sejas asimetrija! 

Ir arī papildus bonusi tiem, kuri izmanto sejas jogu ikdienā- uzlabojas stāja, uzlabojas kakla un dekolte zonas izskats, var uzlaboties krūšu forma un vēders paliek plakanāks. Uzlabojas miegs, deguna elpošana, mazinās galvas sāpes un osteohondroze, palaižās ķermeņa atveseļošanas process. Un vēl nostiprinās mati! Par rezultātiem var runāt bez gala!


Cik ātri var ieraudzīt rezultātu?

Pēc manas pieredzes, efektu bieži vien var redzēt jau pēc 30 minūtēm! Notūrīgu efektu redzēsiet jau pēc pirmās nedēļas. Un tas uzkrājas! Jo vairāk strādasiet ar sevi- jo notūrīgāks un spēcīgāks efekts! Tik ļoti patīkami saņemt komplimentus :)

Mani klienti atzīmē lielisku liftinga efektu, rezultāti ir redzami ļoti ātri- bez ķirurģiskās iejaukšanas, injekcijām un dārgiem krēmiem. Mani tik ļoti priecē katrs jūsu rezultāts!!! Dabīgs skaistums, svaigums un jaunība- tas ir reāli!

Kāpēc tieši sejas joga?
Tā ir neinvazīvā un absolūti droša metode, kura dod iespeju ne tikai saglabāt, bet arī atjaunot savu skaistumu! Plastiskā ķirurģījai un skaistuma injekcijam ir blakusparādību riski. Sejas jogas gadījumā blakusparādības tikai pozitīvas- strādājam ar sevi, lai atgrieztu sejai skaistumu, bet paralēli pazūd ostohondroze un visas nepatikšanas, kuras nāca līdzi :)! Cilvēka organismam ir sevis atjaunošanas un sevis izveseļošanas resursi- un to ir jāizmanto pirmā kārtā! Radikālās metodes vienmēr paspēsiet izmantot :)!  Pie tā visa sejas joga ir daudz lētāk- un šis zināšanas paliks ar jums uz visu mūžu!  Un neaizmirstam par to, ka ne tikai seja izskatīsies jaunāka, bet arī ķermenis jūtīsies daudz labāk! Ir patīkami dzīvot savā ķermenī!

                                                                                      

Privātā sejas jogas nodarbība tiešsaitē.

Ir iespēja pierakstīties uz privāto nodarbību!

 Individuālās nodarbības laikā apmācīšu Jūs korekti izpildīt tehnikas, kuras būs visefektīvākās, lai atrisinātu tieši Jūsu problēmas, kuras ir saistītas ar seju.  Ir jābūt gatavai strādāt gan ar seju, gan ar ķermeni!

Maksa par 1 stundas ilgu privātu sejas jogas nodarbību ir 20 euro. Nodarbības laikā Jūs apgūsiet vairākas  iedarbīgas tehnikas, kuras varēsiet izmantot savas problēmas atrisināšanai.  Individuālo nodarbību skaits, kas ir nepieciešams, lai mazinātu (vai atrisinātu pilnīgi) konkrētu problēmu, var būt atšķirīgs!  Metodikas efekts parasti ir redzams jau pēc pirmās nodarbības.  Nav īpašas prasības fiziskai sagatavotībai vai veselības stāvoklim. Nodarbībā nevar piedalīties, ja jums ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, aktīvs iekaisuma process sejas ādā vai citur ķermenī, ir onkoloģiskā slimība, hipertoniskā krīze, dažas tehnikas nedrīkst pielietot mēnešreižu un grūtniecības laikā!                 

Lūdzu, uzraksti jautājumus, kurus vēlies man uzdot. Atstāj savus kontaktus un es sazināšos ar Tevi tuvākajā iespējamajā laikā, lai piedāvātu nodarbības laiku. Jābūt gatavai atsūtīt man savu selfiju- bildi, kura ir redzama Tava seja profilā un anfasā.

Kas ir nepieciešams sejas jogas nodarbībai: 

* vieta pie galda vai sēžot uz grīdas (ir nepieciešama iespēja atbalstīt elkoņus) 

* tīra āda bez meikapa 

* krēmu un eļļas pirms nodarbības neuzklāt. Loti labi pirms un pēc nodarbības sejas attīrīšanai, kopšanai un tonizēšanai izmantot  hidrolātus  Pirkt hidrolātu ŠEIT

* pēc nodarbības varat notīrīt ādu un uzklāt savu mīļāku krēmu, masku vai eļļu vai uzlikt teipus

                                                                                            Pierakstīties uz individuālu  vai grupas nodarbību   

                                                              Atsauksmes un manu klientu rezultāti.

  Vienkārši praktizē jogu un gatavojies saņemt komplimentus  :))
  Mans pirmais un prasīgākais klients esmu Es pati. Un tā būs vienmēr! Tikai pārbaudot uz sevīm esmu gatava piedāvāt jums metodes, kuras pa tiešām strādā!
Esmu mācījusies pie trījām sejas fitnesa un sejas jogas trenerēm, bet tas bija par maz :). Mācības Sejas plastikas un osteopātijas starptautiskajā akadēmijā bija tieši tas, kas man bija pietrūcis- tas man deva zināšanu pamatni un tagad ir viegli visas savas zināšanas sitematizēt un izmantot pareizi. Beidzot, sejas jogas un ķermeņa jogas puzzle ir salikts  :)!

Mans rezultāts pēc 1 stundas ilgas sejas jogas nodarbības!
Mānami samazinājās horizontālās pieres krunciņās, vertikālās pieres krunkas, Tikai paskatieties uz maniem augšējiem acu plākstiņiem! Cik ļoti atverās skatiens! Manāmi samazinājušās dwguna- lūpu kaktiņu krunciņas. Uzlabojas lūpu simetrija. Samazinājās sejas tūska.


  
J.Džambombinova, liels paldies par fotoatskaiti!
Pēc vienas nodarbības uz stājas korekciju- samazinājās labās pēdas pārslodze, izlīdzinājās gurnu simetrija. Laba roka un plecs- notika stāvokļa korekcija.
Galvas asimetrijas korekcija.

 Tas pats no aizmugures.
Lielisks rezultāts! Turpinām strādāt!
  Нелли Мамаева, liels paldies par foto atskaiti!
Lielisks rezultats!
Skatiens ir atvēries un tikai paskatieties uz sejas ovālu!
Uzacis ir piepacelušās, samazinājušās grumbiņas starp degunu un lūpu kaktieņiem!
Ļoti priecājos par Jūsu rezultātu!


  Мариночка Моос, milzīgs paldies par tavu atskaiti un atsauksmēm!
Ļoti patīkami dzirdēt, ka esi pamanījusi rezultātus un turpini strādāt!
Bildē var redzēt, ka izlīdzinājies plecu stāvoklis- kreisā plecs un trapecijas muskulis aizgāja nedaudz uz leju. Praktiski aizgāja kakla un galvas stāvokļa asimetrija.  Skatamies pēc ausu lipiņām.
Lielisks rezultārs! turpinam strādāt!  
  Елена, milzīgs paldies par atsauksmi!
Paldies, ka uzticaties! Galvenais ir sākt!
Vēlu veiksmi šajā interesantajā un aizraujošajā ceļā!!!


  Olga, liels paldies paer tik siltiem vārdiem!
Izmantojiet uz veselību- vairojiet to un arī savu skaistumu!!!  Pieres teipošana.
Manāmi samazinājušās horizontālās krunciņas
Tu guļi, bet teips strādā-ideāli, vai nē :)?

 
  Augšā pirms, lejā pēc 1 stundas ilgas sejas jogas nodarbības.
Manāmi samazinājies deguna-lūpu katiņu grumbu dziļums!
Pazuda grumbiņas-depresori, atslābinājās apakšējā sejas daļa.  Augšā pirms, lejā pēc 1 stundas ilgas sejas jogas nodarbības
Samazinājušās deguna-lūpu katiņu grumbiņas, un grumbas-depresori!
Samazinājās sejas un kakla tūska!

Lielisks rezultāts!!!
 Augšā pirms, lejā pēc 1 stundas ilgas sejas jogas nodarbības
Samazinājušās deguna-lūpu katiņu grumbiņas, pazuda grumbas-depresori, samazinājās grumbiņas-marionetes!
Samazinājās sejas un kakla tūska!
 


  
  Елена, milzīgs paldies par Jūsu atsauksmēm!
Ļoti priecājos par Jūsu rezultātu! Prieks, ka iemācījaties klausīties un sadzirdēt savu ķermeni!
Palaidāt pamatīgu atjaunošanas  efektu savā ķermenī un tas noteikti dos efektu uz seju!
Neapstāties šobrīd- tas ir svarīgākais moments!


  Mans rezultāts!
Pieversiet uzmanību vertikālajām pieres grumbiņām- bilde augšā.
Vakara, pirms gulētiešanas uzlikti teipi uz pieres- bilde pa vidu.
Bilde lejā- teipi noņemti- lielisks rezultāts- grumbiņas praktiski pazuda.  Arī šeit redzam rezultātu pēc 1 stundu ilgas sejas jogas nodarbības!
Lieliski!!!

 
Alises rezultāts pirms un pēc 2st.ilgas jogas terapijas un sejas plastikas nodarbības- strādājam ar paura kauliem un košļāšans muskuļiem. Pa kreisi pirms, pa labi- pēc.
Harmonizējās seja, aizgāja sejas uztūkums, parādījās jaunības leņķis, samazinājušies
 brili, kakls izskatās garāks jo ir aizgājusi tūska no zem apakšējā žokļa audiem. Seja kopumā izskatās kopta un es teiktu, par gadiem 10 jaunāka! Lielisks rezultāts!!!  
 
 
 
 
 
 
                                         Pieraksties uz BEZMAKSAS konsultāciju un saņem BONUSĀ 50% atlaidi savai pirmai individuālai nodarbībai!!!
                                                                                                                                              
                                                                                            Pierakstīties uz BEZMAKSAS konsultāciju un saņemt bonusu  


Jogaterapijas un sejas plastikas kurss

(būs noderīgs gan sievietēm , gan vīriešiem)

Rezultāti, kurus var sasniegt, izmantojot šī kursa tehnikas (klientu atsauksmes):

+ pašsajūtas uzlabošana

+ miega kvalitātes uzlabošana

+ uzlabojas stāja

+ samazinās nogurums, parādās enerģija

+ mazinās vai pāriet depresija

+ mazinās vai pāriet sāpes mugurā, kaklā, galvassāpes (arī migrēnveida)

+ pazūd daži liekie kilogrami

+ samazinās tūskas

+ mazinās venozas nepietiekamības un hemoroīdu izsauktais diskomforts

+ āda paliek tvirtāka, uzlabojas ādas kvalitāte un krāsa

+ mazinās tūskas uz sejas un ap acīm

+ mazinās vai pazūd tumšie loki zem acīm

+ krunciņas paliek mazākas vai pazūd vispār

+ uzlabojas sejas ovāls, pazūd brili

+ mazinās sejas asimetrija, arī deguna asimetrija

+ uzlabojas sakodiens

+ uzlabojas redzes asums, acis mazāk nogurst

+ mazinās vēdera apkārtmērs

+ pāriet nepatīkamās sajūtas labajā parībē

+ uzlabojas kūstību amplitūda

+ nervu sistēma paliek stabīla

+ uzlabojas dzīves kvalitāte

+ tas ir jaunā, ļoti interesanta dzīves posma sākums

+ seja izskatās par 5-15 gadiem jaunāka!

Kursa mērķis: apgūt  sava ķermeņa veselības uzlabošanas un sejas atjaunošanas un harmonizācijas metodes un tehnikas.  Iemācīties apzināt problēmu un zināt kā to koriģēt patstāvīgi, izmantojot praktiski iegūtās iemaņas. Izmantot dzīļās iedarbības metodes, kuras palaiž organisma detoksikācijas un atjaunošanas programmas. Atbrīvo no sasprindzinājuma un stresa gan fiziskā, gan mentālā plānā.

Iemacīties sadzirdēt savu ķermeni un rūpēties par to ar mīlestību!

Kursa programmā:

1.     Rezultātu reģistrācija. Drošības tehnika.

2.     Novecošanas biomehānika.

3.     Terapeitiskā stāvokļa izstrādāšana. Meditācija.

4.     Ķermeņa noskaņošana. Enerģētiskās prakses.

5.     Diafragmas. Diafragmālā elpošana. Tehnikas darbam ar diafragmām.

6.     Sejas masāžas tehnikas.

7.     Sejas teipošanas tehnikas. Skaistums sliņķiem- es guļu, bet teips strādā! 

8.     Fascijas un miofasciālās ķēdes.

9.     Slāņu palpācijas iemaņas.

10.  Elpošanas tehnikas.

11.  Emocijas un ķermenis. Psihoemocionālās attīrīšanas tehnika. CNS darbības testēšana.

12.  Kakls un dekolte zona.

13.  Ķermeņa korekcija. Darbs ar krustu kaulu, iegurni, visām mugurkaula daļām.

14.  Muskuļu korekcija. Kauls un spriedze.

15.  Detokss. Darbs ar iekšējiem orgāniem.

16.  Saverpšanas.

17.  Stājas uzlabošana.

18.  Limfodrenāžas tehnikas.

19.  Sejas fitnesa tehnikas.

20.  Galvaskausa skelets. Smadzeņu daļa.

21.  Darbs ar galvaskausa smadzeņu daļas kauliem.

22.  Galvaskausa skelets. Sejas daļa.

23.  Darbs ar sejas daļas kauliem.

24.  Purvakarma kā ķermeņa attīrīšanas prakse.

25.  Citas ķermeņa un sejas atjaunošanas tehnikas.

26.  Apgūto tehniku pielietošana un kombinācijas. Rezultātu novērtēšana.

 

Mācību režīms:

-        Teorija + prakse onalain nodarbība 1x nedēļā 1,5-2st.

-        Patstāvīgais darbs katru dienu vismaz 15 minūtes- apgūto tehniku atkārtošana

-        Jogas prakse papildus (pēc vēlēšanas 2-3x nedēļā)

 

Mācībām būs nepieciešams (par to iepriekš brīdināšu):

-        Tu un Tavs ķermenis vienlaicīgi būt šeit un tagad - vēlama mierīga vieta pie datora vai telefona, vai planšeta

-        Klade un pildspalva

-        Profils FaceBookā

-        Vieta pie galda, lai varētu atbalstīt elkoņus uz galda (ja ķermenis ļauj- var sēdēt uz paklājiņa, elkoņus atbalstot uz ceļiem)

-        Iespēja nomazgāt kosmētiku, nomazgāt rokas ar ziepēm, dezinficēt rokas

-        Ja nagi ir gari- dažām tehnikām būs vajadzīgi cimdi

-        Tavs mīļākais sejas krēms vai eļļa

-        Siena vai skapis pret ko atbalstīties

-        Krēsls

-        Paklājiņš vai sega uz grīdas

-        Teips

-        Purvakarmai- īpašas garšvielas (sarakstu došu vēlāk), eļļas un noskaņojums- tiem, kuri vēlēsies to praktizēt

-        Dvielis

-        Tavas zelta rokas

Plānotas tikšanas reizes tiešsaitē: 25 reizes pa 1,5-2st.- atkarībā cik raiti mums ies . Gribu strādāt ar jums pamatīgi- tā, lai katram ir lielisks rezultāts!

Tiešsaitē strādāsim gan teorētiski, gan praktiski.

Citās nedēļas dienās dalībnieks izpilda mājas darbu, atkārtojot noteiktas tehnikas- vēlams vismaz 15 minūtes katru dienu. Efekts būs arī strādājot tikai 1x nedēļā- tiešsaitē, bet tomēr, efekts būs daudz notūrīgāks, veltot sev katru dienu vismaz 15 minūtes.

Nākamo tiešsaistes nodarbību sākam ar jautājumiem un svarīgāku tehniku atkārtošanu un turpinam ar jauno tehniku apgūšanu.

Gadījumā ja kādā no nodarbībām piedalīties nevarējāt- varēsiet iegādāties nodarbības ierakstu, samaksājot papildus 5 euro par ierakstu.

Papildus ir vēlamas fiziskās aktivitātes 2-3x nedēļā- jebkuras! Es piedāvāju jogas nodarbības tiešsaistē. Maksa par jogas nodarbību 1,5st/5 euro.

 Šis zināšanas paliks ar Tevi uz mūžu! Sākumā šis tehnikas ir jāizmanto biežāk, tad rezultāta uzturēšanai varēsi izmantot vien reizi nedēļā! Un, ja ķermenis būs noskaņots uz atjaunošanas viļņa- thenikas būs jāizmanto tikai epizodiski!

Apmaksas veidi:

1.     Vienas nodarbības standarta maksa ir 20 euro.

2.     Pirms katra mēneša sākuma apmaksāt nākoša mēneša nodarbības- t.i. parasti 4 vai 5x 20 euro 80 vai 100 euro/mēnesī, atkarībā no nodarbību skaita mēnesī.

3.     Ja kādā no nodarbībām nevarēji piedalīties- būs iespēja iegadāties konkrētas nodarbības ierakstu, piemaksājot +5 euro.

4.     Ja vēlies samaksāt par visu kursu uzreiz- saņemsi -10% atlaidi: 25x 20euro=500euro

500euro-10%= 450euro.

5.     Ja esi atvedusi uz šo kursu 1 draugu, kurš apmaksā visu kursu uzreiz- no katra sava maksājuma atņem 10%  (vari maksāt pa daļām)!

6.     Ja esi atvedusi uz šo kursu 2 draugus, kuri apmaksāja visu kursu uzreiz- no katra sava maksājuma atņem 20% ( vari maksāt pa daļām)! Tas ir tas gadījums, kad skaistas draudzenes t.i.forši!!!!!!

7.     Vēlis parunāt par citām apmaksas iespējam? Protams- esmu atverta sarunai un, iespējams, mēs atradīsim abpusēji apmierinošu variantu.

 

Lai šis Jaunais gads Tev un Tavam ķermenim ir īpašs!

Sākam radīt brīnumus kopā! J 

Namaste

Olga Hodasēviča Yoga Life Latvia

+371 27877127

                                                                                                                       Pieteikties uz kursu   

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.