Joga un meditācija uz SUP dēļiem. Vienas dienas pasākums.

Maršruts Nr.1. Trīs sajūtas vienā- ezers, upe, jūra... Lilasti.


Regulārs maršrūts grupai vai individuāli- ir iespēja pieteikties (iepiriekš) un piedalīties vienas dienas piedzīvojumā "Joga un meditācija uz SUP dēļiem".

Pasākuma plāns:

10:00 tiekamies Lilastos, vai iepriekš sarunājam satikšanas punktu (man ir 4 vietas mašīnā)

10:00-11:00 sagatavojam SUP dēļus, (man ir 6+1 dēļi, varat piedalīties ar savu SUP dēli, ir SUP dēļa nomas iespējas), īsā instruktāža

11:00-13:00 lēnā tempā ejam pa maršrūtu līdz jūras krastam (pa ceļam apgūstam kā apieties ar SUP dēli, baudam apkārtni, pozējam- būs arī bildes ;) lēnam kustamies jūras virzienā.  Sauļojamies- uz SUP dēļiem vienmēr skaists iedegums!

13:00-16:00 laiks jūras krastā- peldamies un šūpojamies uz viļniem ar SUP dēļiem, 1st.ilga jogas nodarbība jūras krastā, pikniks (kopīgais galds- ēdamo ņemam līdzi)

16:00-17:00 jogas nodarbība uz SUP dēļiem klusajā vietā

17:00-18:30 atpakaļceļš

18:30-19:30 iepakojam SUP dēļus un mājupceļš

P.S. ja ir vēlme- tad varam pasūtīt siltas vakariņas pirms došanas mājup. Nedārgi un garšīgi :)


Ja izskati iespēju piedalīties tādā pasākumā- dod ziņu! Pievienošu Tevi mūsu grupiņā, kur redzēsi aktuālu informāciju par nākamo iespējamo pasākuma dienu.

Var pieteikties uz individuālu nodarbību vai pieteikt dalībai savu grupu- ar draudzeni, kolēģiem vai ģimeni :). Arī darba dienās!

Dalības maksa 60 euro. Ja vēlies piedalīties ar savu SUP dēli- dalības maksa 30 euro (ēdināšana nav iekļauta. Starta un finiša punkts ir Lilasti. Ja nepieciešams transports- jautā :) viss ir iespējams! )

P.P.S. var izveidot saulesrieta maršrūtu, bet tad rēķināmies, ka mājās būsim ļoti vēlu

Gaidu ziņu uz +371 27877127
Maršruts Nr.2. Dzidrs ūdens zaļā krāsā, zemūdens mežš, kaiju sala, dolomīta klints. Saulrieši.Regulārs maršrūts grupai vai individuāli- ir iespēja pieteikties (iepiriekš) un piedalīties vienas dienas piedzīvojumā "Joga un meditācija uz SUP dēļiem".

Ja izskati iespēju piedalīties tāda tipa pasākumā- dod ziņu! Pievienošu Tevi mūsu grupiņā, kur redzēsi aktuālu informāciju par nākamo iespējamo pasākuma dienu.

Var pieteikties uz individuālu nodarbību vai pieteikt dalībai savu grupu- ar draudzeni, kolēģiem vai ģimeni :). Arī darba dienās! Pieredze nav nepieciešama.

Pasākuma plāns:

10:30 tiekamies Saulriešos (Saulriešu karjeru pludmale), vai iepriekš sarunājam satikšanas punktu (man ir 4 vietas mašīnā).

10:30-12:00 sagatavojam SUP dēļus, (man ir 4+1 dēļi, varat piedalīties ar savu SUP dēli, ir SUP dēļa nomas iespējas), īsā instruktāža, iesildamies- jogas nodarbība uz krasta.

12:00-16:00 lēnā tempā ejam pa maršrūtu - izbrauksim trīs Saulriešu karjerus- katrs ar savu rozīnīti (pa ceļam apgūstam kā apieties ar SUP dēli, baudam apkārtni, pozējam- būs arī bildes ;). Klusā vietiņā izmēģināsim jogas elementus uz SUP dēļiem- asanas, meditācija, pranajama, relaksācija. Uztaisam pikniku uz SUP dēļiem- kopīgais galds- to, ko esam paņēmuši līdzi. Sauļojamies- uz SUP dēļiem vienmēr skaists iedegums!

16:00-17:00  iepakojam SUP dēļus un mājupceļš

Dalības maksa 60 euro. Ja vēlies piedalīties ar savu SUP dēli- dalības maksa 30 euro (ēdināšana nav iekļauta. Starta un finiša punkts ir Saulriešu karjeru pludmale . Ja nepieciešams transports- jautā :) viss ir iespējams! )

Gaidu ziņu uz +371 27877127
Maršruts Nr.3. Mazais un Lielais Ludzas ezeri, pilsdrupas un Jogas sala. Ludza.

Regulārs maršrūts grupai vai individuāli- ir iespēja pieteikties (iepiriekš) un piedalīties vienas dienas piedzīvojumā -"Joga un meditācija uz SUP dēļiem un uz Jogas salas". Ir opcijas- braukt ar koka laivu, nevis ar SUP dēli, var palikt nakšņot uz salas teltī, vai nakšņot viesnīcā Ludzā.

Ja izskati iespēju piedalīties tāda tipa pasākumā- dod ziņu! Pievienošu Tevi mūsu grupiņā, kur redzēsi aktuālu informāciju par nākamo iespējamo pasākuma dienu.  Var pieteikties uz individuālu nodarbību vai pieteikt dalībai savu grupu- ar draudzeni, kolēģiem vai ģimeni :). Arī darba dienās!

Jogas sala atrodas Ludzā, kas ir 270 km tālu no Rīgas (apmēram 3,5st.ar auto)- skaistajā Latgalē. Ludza ir vecākā Latvijas pilsēta (pirmo reizi minēta vēsturiskos avotos 1177.gadā) un, ejot  mūsu maršrūtu mēs redzēsim Ludzas pilsdrupas gan no Mazā gan no Lielā Ludzas ezeru puses. 


Jogas sala... tā ir mana vismīļākā vieta Pasaulē... un vēl Ludzas pilskalns...  Tas ir divas spēka vietas, kur es smeļos enerģiju un sirdsmieru.
Ir tāds nostāsts, par kuru zin katrs ludzanietis, ka no Ludzas pilskalna zem ezera ir slepena eja uz šo salu. Neesmu tādu atradusi, bet kurš zin... Uz salas ir paliels Zemes Spēka akmens, kurš atrodas Ludzas pilskalnam vistuvākajā vietā . Varam tikai nojaust kāpēc tas tur ir...
Jogas sala ir 2,2 hektāri liela, ar savu raksturu un šarmu. Vieta, kur var vērot ļoti skaistu saullēktu ( ja vien Tev nebūs slinkums celties agri ) un saules rietu. Pastaigājoties, apstājies... pavēro... paklausies... pasmaržo... padomā... Šī vieta ir ar spēcīgu, gaišu, dvēseli dziedinošu enerģiju. Sala nepieņems skaļas kompānijas, kuras brauc ar mērķi cept šašlikus un dzert alkoholu. Šī vieta ir cilvēkiem, kuri saprot klusuma, miera, milestības vērtību... kuri grib veltīt laiku Sev, rast atbildes... kuri mīl un ciena Dabu... kuri runā ar kokiem un priecājas par putnu balsīm... Sala pieņems un paradīs Tev visu savu savdabīgu skaistumu ja Tu atbrauc viens, ar tuvu cilvēku, ar ģimeni vai  ar savu suni...

Ko redzēt uz Jogas salas:

 • pats maršrūts līdz Jogas salai un atpakaļ- ir piedzīvojums, ko atcērēsies vēl ilgi
 • brīnisķīgs saullēkts un saulriets, atrodoties uz salas vai uz ezera
 • skats uz Ludzas pilsdrupām un baznīcu (citreiz var dzirdēt baznīcas zvanu skaņas)
 • egļu aleja
 • Zemes Spēka akmens
 • Visuma Auss (koks)
 • Dzīvības koks
 • Balto Sapņu koks
 • Četri brāļi (koki)
 • Jogas salas gariņš un meditācijas vieta pie tā
 • divi šūpuļtīkli
 • Uguns vieta ar soliņu 
 • Akmens meditācijas vietas
 • bebru mājiņa

Ko darīt uz Jogas salas:

 • karma yoga (tā arī mana Karma Yoga) 
KARMA JOGA- viens no četriem pamata jogas veidiem hinduisma filosofijā- sanskrītā  कर्म योग "darbības joga".  Ir aktīvās rīcības ceļš. Pareiza darba jeb pareizas darbības noslēpums, kā māca Karma Joga, ir strādāt darba labad, nevis apbalvojumu un rezultātu dēļ; darīt, nerūpējoties par augļiem, tikai tālab, lai gūtu pieredzi un atklātu savus spēkus, spējas. Tulkojumā no sanskrita, KARMA- ir darbība, YOGA- savienošana, savienošana caur darbību. Jogas praksēs mēs savienojam savu apziņu ar savu ķermeni. Karma joga palīdz to panākt nevis caur asanām vai elpošanas tehnikām, bet caur vienkāršu darbību- darbu.

 • meditēt, vērot... būt... vieta pie ūdens uz nogāzta koka (2 tādas vietas)
 • meditācijas vieta pie Jogas salas gariņa
 • iededzināt smaržkociņus un noķert to smaržu pastaigas laikā 
 • nepaiet garām, savākt atkritumus un aizvest uz utilizāciju- ja vēl kaut ko atradīsi (esam savākuši 6 lielus maisus)
 • turpināt iepīt zariņus un citu dabas materiālu dabas panno sienās pie Uguns vietas
 • novākt zariņus no iemītās takas (takas sākam iestaigāt tikai tagad :) )
 • piesiet sapītās virvītes Dzivības kokam (var sapīt virvītes mājās - baltā un dabīgi balta krāsā un vienkārši nodot man vai atbraukt un piesiet pašiem)
 • notīrīt spoguli pie Baltā Sapņu koka
 • atvest akmeni (akmeņus) uz salas- izmantosim akmeņus ugunskura vietas ierīkošanai, akmens meditācijas vietu ierīkošanai, izliksim mazu laukumiņu pie WC durvīm
 • atvest un iekarināt sirsniņu no jebkura materiāla
 • atvest un iekarināt zvaniņu
 • atvēst un iekarināt sapņu ķērāju baltā vai dabigi baltā krāsā Balto Sapņu kokā
 • atvēst un iestādīt ceriņu, jasmīnu, hortenzijas stādiņu pastaigu takā, kuru tikko sākam iestaigāt
 • no nogāztiem kokiem izveidot soliņu, galdiņu pie Uguns vietas
 • no nogāztiem kokiem vai sagatavotiem zariem (kaudzes pēc salas tīrīšanas)- veidot dabas mākslas objektus, vietas meditācijai 
 • atstāt pēc sevis vidi, kur ir patīkami atrasties. Uz Jogas salas nav ne vienas miskastes! Veidosim maksimāli iespējamu ECO vidi. Ir kūdras tualete-> komposts. Visas organiskās paliekas pēc ēšanas arī ies kompostā. Uguns apēdīs visu, ko drīkst dedzināt- tāpēc taisam ugunskuru, izmantojam visus zariņus, ko atrodam zem kājām vai kaudzēs, kuras veidojās, attīrot salu no krūmiem. Parējus atkritumus būs jāpaņem līdzi un jāutilizē ārpus salas speciāli tam paredzētajā vietā.

Pasākuma plāns:

10:00 tiekamies pie Radziņa- peldvieta Ludzas Mazā ezera krastā vai iepriekš sarunājam satikšanas punktu (man ir 4 vietas mašīnā).

10:00-11:00 sagatavojam SUP dēļus, (man ir 4+1 dēļi, varat piedalīties ar savu SUP dēli, ir SUP dēļa nomas iespējas), īsā instruktāža, iesildamies- īsa jogas nodarbība uz krasta.

11:00-13:00 lēnā tempā ejam pa maršrūtu - Mazais Ludzas ezers, Lielais Ludzas ezers, skats uz Ludzas pilskalnu un baznīcu (pa ceļam apgūstam kā apieties ar SUP dēli, baudam apkārtni, pozējam- būs arī bildes ;). Klusā vietiņā izmēģināsim jogas elementus uz SUP dēļiem- asanas, meditācija, pranajama, relaksācija- turp vai atpakaļceļā.  Sauļojamies- uz SUP dēļiem vienmēr skaists iedegums!

13:00-17:00 laiks uz Jogas salas. Nesteidzīga pastaiga pa salu. Laiks Sev. Tējas rituāls- gatavojam tēju uz ugunskura. Pikniks ar līdzi paņemtajiem kārumiem.  

17:00-19:00 atpakaļceļš,  iepakojam SUP dēļus un mājupceļš


Dalības maksa 50 euro. Ja vēlies piedalīties ar savu SUP dēli- dalības maksa 30 euro (ēdināšana nav iekļauta. Starta un finiša punkts ir Radziņš- peldvieta Mazā Ludzas ezera krastā. Ja nepieciešams transports- jautā :) viss ir iespējams! )

Gaidu ziņu uz +371 27877127