IV Divu dienu RESTARTS

   Dažādi JOGAS veidi, pārgājiens ZIRGA mugurā, dabīgas ŠOKOLĀDES pagatavošanas meistarklase,  PIRTS un ne tikai!

                Saki JĀ savam brīnišķīgajām rudens piedzīvojumam!

                                                                                          

                                                                                         Oktobris 2021.gads

Vasara ir pagājusi... vai Tev patīk rudens? Rudens, kurš var pārsteigt Tevi ar spilgtām krāsām un ne mazāk spilgtām emocijām! Ļauj šim rudenim kļūt par Tavu īpašu, mīļāku gadalaiku!!! Tevi gaida nebijis piedzīvojums- ceļojums pie Sevis... pie Sevis īstā!

 • Zirgi... Lieli, silti, stipri, ar samta lūpām un ar acīm, kuras var ieskatīties Tavas dvēseles dziļumos. Pieskaries, sajūti, iemīli... Esot uz  zirga, Tu sapratīsi kas Tu esi un kāds Tu esi īstais... Tu...

 • Joga... tas ir ne tikai skaistas asanas (ķermeņa pozas). Galvenais mērķis- ir savienot Sevi ar Sevi- apziņu ar ķermeni. Saprast, izjust, nedarīt Sev pāri... viss caur mīlestību un pateicību Sev. Joga ir tik dažāda- un Restarta laikā būs iespēja izmēģināt 4 vai pat 5 jogas veidus :);


 • Dabīgās šokolādes pagatavošanas meistarklase. Aizraujošs šokolādes pagatavošanas process... šokolādes smarža... un īstās, veselīgās šokolādes garša...  Divu stundu laikā mēs pagatavosim divu veidu šokolādi ar dažādām dabīgām piedevam. Varēsiet izbaudīt pašu pagatavotu šokolādi kā desertu pie tējas vai kafijas un paņemt arī līdzi uz mājām.
 • Pirts... rudens vakarā tā ir īpaši patīkama... izsilda, atslābina un attīra ķermeni. Katra Tava šūniņa vibrē no prieka...;


 • Āra siltais ozola kubls zem zvaigžņotajām debesīm... krūzē- aromātiskā tēja... domas plūst nesteidzīgi;

 • Pranajama... elpošanas prakse Savas dzīvības enerģijas atjaunošanai (to var darīt arī zirga mugurā);

 • SUP joga... kad domas apstājas... tikai Tu un Tavs ķermenis- sadarbojies! Ūdens plūstošā enerģija palīdzēs atrast īsāku ceļu līdz dziļai koncentrācijai ;


 • Loka šaušana... kad dzirdi bultas skaņu un juti vibrāciju rudens gaisā... kad zini, ka Tu esi gatavs  sasniegt Savu mērķi...  Azarts, atbalsts un esi sajusmā par pašu procesu! TRĀPĪTS!!! ;


 • Aerojoga... tā ir  iespēja paskatīties uz Pasauli un uz Sevi no cita skatu punkta (apgrieztas pozas- jā, to var visi!).  Neaizmirstama, dziļi emocionāla relaksācija, esot starp Zemi un Debesīm... ;


 • Āra terase... izbaudīt kopīgi pagatavotus ēdienus patīkamā kompānijā... vai mirklis tējai vienatnē uz balkona... Baudi...


 • Skaistas fotogrāfijas... tas ļaus Tev atgriezties Savās sajūtās un atmiņās atkal un atkal;Un tas viss ir Tavs fantastiskais rudens piedzīvojums!
 • Tas var smaržot pēc agra rīta rasas, šokolādes, vai pēc svaigas pirts slotas...
 • Tas var skanēt pēc dzērvju atvadu dziesmām, pēc bultas, kura trapīja mērķī, vai pēc mierīgiem zirga soļiem...
 • To var vērot, esot kopā ar visiem vai vienatnē ar Sevi- uz jogas paklājiņa...
 • To var sajust, pieskaroties siltam, mīkstam zirgam vai esot dzīļā relaksācijā jogas šūpuļtiklā...
 • Tas var garšot pēc laimes gabaliņa... un nesteidzīgas tējas uz terases.
Katram tas būs savādāks! Bet absolūti viennozīmīgi tas ir tas, kas pieder Tev un paliks Tavās atmiņās vēl ilgi...                      

Gaidam Tevi 2 dienu Restartā! 


Pat ja Tu esi ar zirgiem “uz Jūs”- izvēlies savas brīvdienas pavadīt aktīvi, ļaujies izaicinājumam, atklāj Sevi no jauna... un vienkārši izbaudi Savu brīnišķīgu rudeni!

Izvēlies pats- III vai IV Rastarta programmu.

Ir atklāta vietu rezervācija uz sekojošiem datumiem:

18.-19.09.21. un

09.-10.10.21.

*Sliktu laika apstākļu gadījumā Restarta datumi var būt pārcelti- par ko obligāti vienosimies ar konkrēta Restarta dalībniekiem.

Pasākuma valoda LV+RU


Jautā par brīvām vietām! Vietu skaits ir ierobežots!!! Ir dažādi aktivitāšu veidi- gan jātniekiem ar pieredzi (būs iespēja daļu no maršruta veikt rikšos un auļos), gan tiem, kuri nekad nav sedējuši zirga mugurā vai grib tikai pabarot zirgu ar našķi ;). Par pamatdalības iespējām lasi zemāk.


Ja Tu esi ar pieredzi jogā- brīnišķīgi! Tev būs iespēja izmēģināt jaunus jogas veidus! Ja pieredzes jogā nav nemaz- neraizējies! Šis ir īstais mirklis to izmēģināt! Kad ja ne tagad???Pasākuma organizātori:

Dmitrijs Kotkovs (Gančauskas)

-cilvēks ar īpašu pieeju darbam ar zirgu! Dmitrijam ir liela pieredze šajā jomā. Viņš organizē individuālās un grupas pastaigas zirga mugurā- gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi; peldēšanas ar zirgiem un pārgājienus jebkurā gadalaikā. Bez šaubām viņam ir izveidojusies īpaša saikne ar šiem skaistiem dzīvniekiem... Atbildīgs, uzmanīgs, viņam sanāk atrast īpašu pieeju ne tikai katram zirgam, bet arī katram cilvēkam! Dmitrijs būs mūsu gids, fotogrāfs un loku šaušanas instruktors.


Olga Hodasēviča (Yoga Life Latvia)

Esot zirga mugurā- Tu esi vēl tūvāk dabai un vēl tūvāk Sev! Joga- man ir dzīvesveids un aizraujošs sevis izzināšanas ceļš visas dzīves garumā. Tā sneidz lielisku labsajūtu, veselību, mieru un harmoniju. Kopš sāku praktizēt jogu- es iemācījos baudīt dzīvi un tā ir brīnišķīga! Pamēģinam kaut ko jaunu kopā???

Farmaceite, jogas speciāliste, sejas plastikas un dabīgas ķermeņa atjaunošanas trenere. Bērnu jogas pasniedzēju apmācības programmas vadītāja. Vadu jogas nodarbības pieaugušajiem, bērniem un senioriem, lasu lekcijas topošajiem jogas speciālistiem SPA School Rīgā. Piedālījos vairākos zirgu pārgajienos gan Latvijā, gan ārzemēs.
                                                             AKTĪVO BRĪVDIENU PLĀNS
                               (var būt koriģēts atkarībā no laika apstākļiem un grupas vēlmēm):


SESTDIENA
9:00- tiekamies nometnes punktā A (iepriekš sarunājam savā starpā par transporta iespējām, ņemam līdzi līdzbraucējus, sadalot izdevumus par degvielu)
9:00-10:30 iepazīšanas ar zirgiem, instruktāža (pa šo laiku ar mašīnu nogādājam dalībnieku personīgas mantas uz punktu B), tēja ar līdzi paņemto sviestmaizi vai gardumu
10:30-13:00 zirgu pārgājiens
13:00-15:00 esam punktā B- viesunams. Izseglojam zirgus, atpūta, paši gatavojam pusdienas , pusdienas.
15:00-18:30 atpūta, aktivitātes- fotosesijas, SUP un aero jogas elementi, loka šaušana, jogas nodarbība uz paklājiņa (1-1,5st)
18:30-21:30 gatavojam vieglas vakariņas, baudam vakariņas,  pirts, siltais āra kubls zem zvaigžņotām debesīm
21:30-22:00 Yoga Nidra
22:00 naktsmiers


SVĒTDIENA

6:00-7:00 ceļamies
7:00-8:30 jogas nodarbība uz paklājiņiem
8:30-10:00 gatavojam brokastis, brokastis, atpūta
10:00-12:00 dabīgās šokolādes pagatavošanas meistarklase
12:00-13:30 aktivitātes- loka šaušana, vizināšanas ar zirgu tiem, kuri nepiedālās zirgu pārgājienā, SUP joga, aerojoga
13:30-15:00 gatavojam pusdienas, pusdienas
15:00-16:00 gatavojam zirgus
16:00-18:00 zirgu pārgājiens uz punktu A
18:00-20:00 braucam pakaļ mantām,  pakojam mantas ,tēja ar gardumiņu, atvadamies un dodamies mājup


DALĪBAS IESPĒJAS UN DALĪBAS MAKSA

 • Variants 1. “Aktīvs un gatavs piedzīvojumiem”. Dalībnieks piedālās zirgu pārgājienā turp un atpakaļ un piedālās visās piedāvātajās aktivitātēs. Dalības maksa: 415 euro. Maksimalais dalībnieku skaits 5+2 organizātori.
 • Variants 2. “Aktīvs” Dalībnieks nepiedālās zirgu pārgājienā, bet esot viesu namā piedālās visās aktivitātēs, kā arī viņam būs iespēja pavizināties uz zirga. Dalības maksa: 215 euro. Maksimālais dalībnieku skaits ir 5 dalībnieki.
 • Variants 3. “Es baudu” Dalībnieks nepiedālās zirgu pārgājienā un jogas nodarbībās, bet vēlas izbaudīt mierīgas un interesantas brīvdienas skaistajā vietā- pirts, siltais āra kubls, loka šaušana, šokolādes pagatavošanas meistarklase, kā arī iegūt skaistas bildes, lai ir ko atcerētries! Šis variants ir piemērots arī bērniem. Dalības maksa:  145-165 euro, atkarībā no tā vai vēlas papildināt savas aktivitātes ar vizināšanos zirga mugurā vai ar dalību jogas nodarbībās.  Maksimālais dalībnieku skaits ir 5 dalībnieki.
 • Ir iespēja pievienoties tikai uz vienu dienu- par to, lūdzu, jautājiet atsevišķi :).
 • Dalības vietas rezervācija notiek iemaksājot 50 euro uz norādītu kontu, iepriekš uzrakstot organizātoriem un pārliecinoties, ka ir brīva vieta.
 • Ja neparedzamu apstākļu dēļ pasākums tiks atcelts- Tava iemaksātā rezervācijas nauda būs atgriezta pilnā apmērā.

Vieta-

Siguldas un Augšlīgatnes apkārtnē.

Atsauksmes:

Kontakti:

uz zvaniem ne vienmēr varam atbildēt jo vadam nodarbības


Olga Hodasēviča
27 877 127 SMS vai Whatsapp

Dmitrijs Kotkovs
22 159 731 Whatsapp

0