Atbalsts projektam Jogas sala

Šis projekts man ir radies tik ļoti gadīts, bet ... negaidīti.  Es nekad nebiju domājusi, ka piedzims Jogas sala, ka tas vispār reāli...

Finansiāli šo projektu (salas iegādi) atbalstīja neliela banka ar finanšu konsultanta "Altero.lv" starpniecību. 

Dzīvot plūsmā, kad Visums vada... ik pa laikam šo frāzi atkārtoju. Vai es kādreiz teicu, ka joga ir pagriezusi manu dzīvi par 180 grādiem un tik tiešām es varētu novilkt strīpu un stāstīt par "pirms un pēc" ļoti ilgi. Jogas sala- tas tikai vēl viens apliecinājums, kuru var izmērīt un pateikt, ka tas viss nav parastās sakritības, tas ir Visuma likuma izpausme pēc kura es jau kādu laiku dzīvoju.

Mana banka atteicās mani kreditēt, bet banka ar nosaukumu Holm ( nosaukuma nozīme "Maza sala" :)!!!!! ) piešķira man kredītu tieši uz 8 :) (jogi sapratīs) gadiem. Domāju, ka šo 8 gadu laikā es sapratīšu vēl ļoti daudz!

Šobrīd es gribu pateikt dažas svarīgas lietas:

 1. Viens no svarīgākiem Visuma likumiem ir "Ja tev ir dots- dalies! Savādāk Visums nepiedos!"  Tieši tāpēc esmu kļuvusi par jogas pasniedzēju- es vienkārši nedrīkstu nedalīties!
 2. Es jutos atbildīga! Atbildīga par to, lai šis ļoti nolaists zemes gabaliņš kļūtu par skaistu un sakoptu vietu! Par vietu, kur gribētos palikt, kur laiks apstājas un izšķīst...  par vietu, kur gribās atgriezties, kura sniedz miera un harmonijas sajutu. Man ir dota Jogas sala un esmu gatava dalīties  ar to!
 3. Es jutos tik ļoti atbildīga tāpēc, ka praktiski katrs  no vietējiem Ludzas novada iedzīvotājiem ir kādreiz skatījies uz šo salu no Ludzas pilskalna! Tāpēc, ka ...


● Katrs, kurš atnāk uz manu nodarbību- ziniet, ka esmu pateicīga jums KATRAM līdz sirds dziļumiem, jo tādā veidā jūs mani atbalstat šajā dzīvē un šajā milzīgajā projektā! 

● Ja šis mans stāsts ir atsaucies Tavā sirdī, ja Tu vari palīdzēt man ar Savu padomu, ideju, laiku, vai Savām rokām... man psiholoģiski grūti pieņemt  palīdzību (kaut arī pati ar prieku palīdzu citiem), bet, acīm redzot, šī ir viena no mācībām, kāpēc man tas viss dots... Es pieņemšu Tavu palīdzību ar dziļu pateicību un prieku! 

● Ja Tu gribi apsveikt mani Jogas salas dzimšanas dienā... ja tu priecājies kopā ar mani- es ar prieku pieņemšu "Ziedojumu Jogas salas projektam" uz jogas kontu      Olga Hodasēviča 170778-12818 Swedbank LV59HABA0551044254235  

Būšu bezgalīgi priecīga jebkurai summai un palīdzībai! Katrs cents būs izmantots Jogas salas labiekārtošanai un ideālās atpūtas vietas radīšanai.

Šeit ir aktuālā informācija par ziedotāju skaitu un saziedotu summu (informāciju aktualizēšu ne retāk, ka 1 reizi mēnesī) uz 13.06.23.

 • ziedotāju skaits                                34
 • saziedota summa                     2085,40 euro
 • iztērēts no saziedotās summas:
 • īpašas ķēdes kalšana laivai      100.00 euro
 • laiva                                               300.00 euro
 • krūmu zāģēšana visā salas teritorijā un daļēja sakopšana 650.00 euro
 • pilna salas teritorijas atbrīvošana no krūmiem, alternatīvie būvēšanas elementi (sagataves no krūmiem)  200.00 euro
 • šūpuļtīkli un šūpuļkrēsli 150.00 euro
 • spaiņi (2 gab.) un roku mazgāšanas spaiņi+ krāni (2 gab.) 67.58 euro
 • priežu stādi 100 gab. 25.00 euro
 • segas un spilvēni glempingam 200.00 euro
 • austs, ūdens izturīgs materiāls 40 kvm. - pamatne uz kā uzklāt jogas paklājiņus grupas nodarbības laikā 60.00 euro
 • drošības vestes 2 gab. (braucot ar laivu) 50.00 euro
 • virves- šūpuļkrēslu piekarināšanai, dekoru veidošanai > kā uz 48.96 euro
 • Atlikums 313.88 euro
Protams, daudz tērēju savus personīgus līdzekļus, laiku... bet daru to ar baudu un apziņu, ka top kaut kas īpašs! 

Paldies, ka atrodat laiku un vēlmi palīdzēt, pievienoties un izdarīt kādu darbiņu esot uz salas. 

Šī sala jau ir īpaša daudziem cilvēkiem- saistīta ar viņu atmiņām, piedzīvojumiem, bērnības, jaunības gadiem... Ticu, ka atgriežoties uz Jogas salu viņi nebūs vilušies... Ticu, ka daudzi cilvēki atradīs Savā sirdī vietu Jogas salai...

Ziedot