Apburoši skaista netūristiskā Norvēģija!
Joga un meditācija kalnos.

20.-24.08.24. došos ceļojumā uz Norvēģiju.

Gribi ar mani???😉


Brīnišķīga, netūristiskā Norvēģija. Joga un meditācija kalnos.

Laiks - 5 dienas, 4 naktis.

Maksimālais dalībnieku skaits- 8.

Tēriņi kopā ar aviobiļetēm (bez suvenīriem) ap 1500 € ieskaitot arī ēšanu (ja gatavosim paši), transferu, naktsmītnes, kruīze pa fjordiem, ģīda pakalpojumi, zirgi ar eķipējumu un jogas nodarbības.

Ja vēlies būt viens no laimīgajiem- dod ziņu jau tagad uz 27877127 vai raksti uz [email protected]

Lūdzu, ņem vērā, ka šis brauciens nebūs domāts tiem, kuriem ceļojot, komforts ir pirmajā vietā. Bet gan tiem, kuri vēlas baudīt pasakainu Norvēģijas dabu, nebaidās no laika apstākļu maiņas (laika apstākļi nav prognozējami😜), kuri ir nedaudz avantūristi un vēlas iegūt neaizmirstamās atmiņas un emocijas.

Esmu bijusi Norvēģijā 3 reizes un gribu atpakaļ... esmu iemīlējusies šajā skaistajā zemē!


Ko mēs darīsim un redzēsim:

*transports- līdmašīna, autobuss, kuģītis, auto, zirgs, kājām;
*dzīvošana- viesnīcā  1 nakts paša Bergena centrā; autentiskajā vecā norvēģu māja 2 vai 3 naktis, iespējams, ja laika apstākļi ļaus- 1 nakti pavadīsim mājiņā kalnos;
*ēšana- pārsvarā gatavosim paši. Iespējams, ģīds arī uzcienās mūs ar ko garšīgu (lūdzu informējiet par savām ēšanas parādumiem- vai ir pārtikas alerģijas, vai lietojat uzturā gaļu utml.);
*ko redzēsim un darīsim
-redzēsim Norvēģijas fjordus no putnu lidojuma augstuma, ceļosim pa fjordiem ar kuģīti  baudīsim skaistus, neaizmirstamus, elpu aizraujošus skatus, esot kalnos;
-pārgājiens kalnos ar privātu ģīdu zirgu mugurā un/vai kājām. Netūristiskajā takā, kur apkārt valda miers, klusums un pasakaina daba, atkarībā no laika apstākļiem- dosimies apskatīt vienu no skaistākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā;
-sajutīsim un redzēsim īsto Norvēģiju, kura nav domāta tūristiem;
-uz 1-2 dienām ienirsim arī tūristiskajā Norvēģijā- apskatīsim Bergenu- skaistu nordisku pilsētu, tur ir ko redzēt!

Varēsim apciemot Zivju tirgu, pastaigāties pa skaistajām ielām, uzbraukt ar funikulori kalnā vai aiziet kājām(?) un redzēt Bergenu no cita skatu punkta. Apspriedīsim un vienosimies kopā- vai gribēsim apskatīt jūras muzeju un/vai akvāriju un vēl, un vēl... Baudīsim to kopā vai varēsiet baudīt brīvo laiku.


- un protams! Jūs taču mani ziniet!😉  varēsim jogot un meditēt kopā katru dienu 🙏💖

Ņemu līdzi tikai cilvēkus ar pozitīvu skatu uz dzīvi, čīkstētāji kā parasti, lai paliek mājās😶!!!

Vietu skaits grupā ir ierobežots, maksimāli 8 cilvēki.

Ja interesē, dod ziņu jau tagad!

27877127 Olga


Mans 2014.gada ceļojums Norvēģijā  

Mūsu 2019.gada ceļojums Norvēģijā 


    

Mūsu 2022.gada ceļojuma video ir tapšanas stādijā… Joprojām ik pa laikam pārskatu šīs bildes un acīs stāv asaras- MĒS BIJĀM TUR!!!

Kaut vienu reizi mūžā tas ir jāredz un jāizlaiž sev cauri. Jāizjūt.... Tieši šeit, Norvēģijas kalnos, meditācijas laikā esmu izjutusi visaptverošu laimi un fiziski sajutu sevi ka Visuma daļu. No tā brīža dzīvoju plūsmā... un tas ir brīnišķīgi...


Jogas prakse, pranajama (elpošanas vingrinājumi), meditācijas praksi centīšos iekļaut mūsu ceļojuma programmā tik daudz, cik tas būs iespējams un tajā laikā un vietā, lai tas palīdzētu justies mums labāk un izbaudīt šo ceļojumu no visas sirds!

Vai esi gatavs piedzīvojumam? Kad, ja ne tagad???

NAMASTE

Mūsu ceļojuma plāns:

(var tikt mainīts atkarībā no laika apstākļiem)

1.diena

Tiekamies lidostā Rīgā.

Lidojums Rīga->Bergena 17.35-18.35 (laika starpība 1 stunda)

Autobuss līdz Bergen

Iekārtojamies viesnīcā pilsētas centrā un baudam Bergen gaisotni- pastaigu pa vakara pilsētu, skaistu skatu uz pilsētu, gatavojam vakariņas, joga.

2.diena

Mostamies, rīta joga, brokastis, dodamies iepirkt produktus uz visām dienām,  kad būsim kalnos. Pastaigas maršrūts un dodamies  laivu kruīzā pa fjordiem līdz Rosendal 16:30-18.25. Transfers līdz mazam ciematiņam. Izmitināmies autentiskajā Norvēģu mājā mazā ciematiņā. Taisam vakariņas. Vakara joga.

3.-4.dienas

Dodamies kalnos vietēja ģīda pavadījumā kājām vai zirgu mugurā (speciālās iemaņas nav vajadzīgas). Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad, iespējams, 1 nakti pavadīsim kalnos mājiņā.

5.diena

Dodamies uz Rosendal un baudam fjordus laivas kruīzā atpakaļceļā uz Bergenu 7:50-9:50.

Iespēja pastaigāties pa veikaliem- nopirkt suvenīrus.

Ceļš uz lidostu, izlidojam 16:30 Rīgā esam vakarā, 19:25.

Dalības maksa 1050 €

+ aviobiļete Rīga-Bergen-Rīga (pērkat paši vai uzticat to man)+ nauda ēšanai ņemam līdzi ap 200-300€ atkarībā no Jūsu ēšanas paradumiem+ apdrošināšana (pērkat paši vai uzticat to man). Kopā iekļaujamies ap 1500 euro.

Dalības maksā iekļauta maksa par:

* vietēja ģīda pakalpojumiem,

* zirgs ar ekipējumu,

* visas apmešanas vietas ( 1 nakts Bergena viesnīcā, 3 naktis Norvēģu mājā, iespējams, 1 no tām pavadīsim kalnos),

* daļēja ēdināšana no mūsu ģida ģimenes puses

* visi transferi (autobusu biļetes, laivu kruīzs divos vīrzienos, auto transferis no-līdz mūsu apmešanas vietai)

Nav iekļauts cenā:

-        Aviobiļete Rīga- Bergen-Rīga

-        Ēdināšana, ko gatavosim paši. Produktu pirkšanu saskaņosim grupas čatā

-        Muzeju u.c.izklaides vietu, kafeinīcu apmeklējums

-        Suvenīri

-        Ceļojuma un veselības apdrošināšana

Kā rezervēt vietu?

Sazinieties ar mani,  SMS, Watsap uz +371 27877127.

Pēc mana apliecinājuma, ka ir brīvā vieta mūsu grupā- veicat rezervāciju, pārskaitot uz mana konta 50% no dalības maksas, kas sastāda 500€ (atlikušai naudai 550€ jābūt samaksātai līdz 10.08.24.).

Aviobiļetes- izlidošana no Rīgas 20.08.24.- es izlīdoju ar reisu 17:35, izlidošana no Bergen 24.08.24., es izlidošu 16:30. Aviobiļetes varat iegādāties paši pēc vai pirms brauciena rezervēšanas.

Ja vēlaties, varat uzticēt aviobiļešu iegādi man, bet tas būs iegādātas par uz to brīdi aktuālo cenu par tiešo lidojumu Rīga-Bergen-Rīga attiecīgajos datumos (aptuvena aviobiļešu cena ir 150-220€ turp-atpakaļ (es nopirku par 156€), rēkinieties, ka būs vajadzīga nododama bagāža- rekomendācijas ko ņemt līdzi, izsūtīšu ceļojuma  dalībniekiem vēlāk.

Jautājumus par papildus bezmaksas apdrošināšanu, ceļojot, uzdodiet man privāti😉.

Gaidu Tevi mūsu kopīgajā piedzīvojumā💖🙏🏞