Yoga Life Latvia mums ir 5 gadi! Svinam!


Es un mana jogas studija "Yoga Life Latvia” katru gadu svin studijas dzimšanas gadu novembrī un šogad mums ir jubileja- 5 gadi!

Atskatoties uz šiem aktīvajiem pieciem gadiem man pašai neticās cik daudz ir izdarīts... Es turpinu un turpināšu pilnveidoties šajā jomā, jo tas IR mans ceļš.

Ir pavadīts tik daudz laika mācoties, apgūstot, meklējot, plānojot un vienkārši darot. Ir tik daudz cilvēku satikts- brīnišķīgu, gaišu, pozitīvu... Tik daudziem biju pirmā jogas pasniedzēja un man liels prieks un gandarījums par katru, kurš izvēlējies turpināt iet šo jogas ceļu, lai uzlabotu savu veselību un dzīves kvalitāti. Esmu sirsnīgi pateicīga katram no jums, kurš atrada laiku un atnāca kaut vienu reizi uz manu nodarbību- gan studijā, gan onlainā... katram, kurš izvēlējas mani, lai iegūtu jaunu pieredzi Savā ķermenī. Jo katrs jūs esiet apliecinājums man pašai, ka eju pareizu ceļu, nolēmot dalīties, nevis turēt pie sevis.


Kā jau ierasts, svinot jogas studijas dzimšanas dienu, ļoti gribu iepriecināt jūs. Esmu sagatavojusi dāvanas jums! Un esmu tik mentāli pieaugusi, ka beidzot, esmu gatava pieņemt dāvanas arī no jums. Man ir tāds milzīgs JAUNUMS... Bet, stāstu par visu pēc kārtas!

1.     Tikai divas dienas 17.-18.11.22. dāvinu jums 50% atlaidi uz jebkuru preci manā veikaliņā.

Kā jārīkojas? Izvēlaties kas jūs interesē https://www.yogalifelatvia.lv/veikals/ , periodā 17.-18.11.22.veicat maksājumu, obligāti norādot par kādu preci. Saņemat un tumšajos ziemas mēnešos patstāvīgi apgūstat un baudat rezultātu.

2.     Konkurss ar vērtīgām balvām sākas tūlīt un beigsies 17.11.22. 24:00. 

Šajā konkursā var piedalīties tikai tie, kuri kaut vienu reizi bija apmeklējuši nodarbību pie manis! Starp citu- vari vēl paspēt apmeklēt savu pirmo dodarbību pie manis studijā vai tiešsastē!

Divi vienkārši soļi:

1)     Sameklē Google meklētājā manas studijas Yoga Life Latvia lapu

2)     Atstāj savu atsauksmi, padalies pieredzē, pastāsti kas visvairāk patika

18.11.22. es izlozēšu Yoga Life Latvia dāvanu karti 50 € vērtībā, kuru varēsi izmantot pats, vai arī pasniegt kā dāvanu kādam sev mīļajam cilvēkam.

Ja dalībnieku skaits pārsniegs 100, izlozēšu vēl vienu vērtīgu dāvanu (dāvanas vērtība 25 vai vairāk  €).

Ja dalībnieku skaits pārsniegs 200- izlozēšu arī trešo dāvanu (dāvanas vērtība 15 vai vairāk €).

Par izlozes rezultātiem- ziņošu savā FB profila lentē, kā arī citos soc.tiklos un savā mājas lapā www.YogaLifeLatvia.lv Dāvanas nodošu personīgi rokās, vai arī nosūtīšu caur Omniva

3.     Jogas Sala.

Visi šie 5 gadi man bija īpaši... aktīvi... skaistu mirkļu pilni...

Ir pavadītas tik daudz laimīgas stundas uz paklājiņa, vadot nodarbības pieaugušajiem, bērniem, pusaudžiem, senioriem, grūtniecem un arī sievietēm pēcdzemdību periodā... Ar tik daudziem kopā esam atklājuši īpašas brīvības un dziļās relaksacijas sajūtas jogas šūpuļtiklos! Tik daudz jautru, īpašu mirkļu izbaudīju ar jums uz SUP dēļiem! Cik ļoti īpašus vakarus mēs pavadījām pirtiņā... un atceraties sāls istabu? Nerunāju nemaz par Restartiem, kuros bija ne tikai joga, bet arī zirgi un kas tik vēl... Un mūsu jogas braucieni uz Norvēgijas kalniem un uz Krētas salu??? Un pa starpam vēl mācības Bērnu jogas pasniedzējiem, par osteohondrozi un sejas plastikā un jogas terapījā...

Man daudzi prasa kā es visu paspēju, jo turpinu strādāt par aptiekas vadītāju Internetaptieka.lv Es nezinu kā... es vienkārši degu, es vienkārši no sirds mīlu visu, ko daru... un, protams, paldies milzīgs par atbalstu maniem tuviniekiem, ģimenei... un jums. Par to, ka esmu vajadzīga.

Šogad... pavisam nesen- septembrī es iegādājos SALU...

Protams, es paņēmu kredītu- neesmu tik bagāta, bet... es vienkārši nevarēju to NEizdarīt... par šo vēl drīzumā pastāstīšu atsevišķi. Bet pagaidām esmu sadušojusies un... varu paziņot skaļi jums un visiem, ka tagad mums Latvijā ir vieta ar pilnīgi oficiālu nosaukumu JOGAS SALA. Un ar tādu nosaukumu šī vieta ir vienīgā visā pasaulē!

Jogas sala atrodas manā dzimtajā pusē- Ludzā uz Lielā Ludzas ezera. Tā ir 2,21ha liela, bezgalīgi skaista un mīļa manai sirdij, bet ļoti nolaistā stāvoklī. Šī sala ir neapdzīvota, uz tas aug koki un daudzie no tiem ir tik īpaši, ka katram kokam es gribētu dot vārdu. Šī ir enerģētiski specīga vieta īpaša arī ar to, ka šo salu var labi redzēt no Ludzas pilskalna, bet no pašas salas var redzēt Ludzas pilsdrupas un skaistu baznīcu.

Tagad es jūtu milzīgu atbildības sajūtu par so vietu. Saprotu, ka šī vieta jau tā bija īpaša daudziem vietējiem iedzīvotājiem... un man ir sajūta, ka es šo salu esmu iegadājusies ne jau sevis dēļ, bet daudzu-daudzu cilvēku dēļ...

Es gribu padarīt Jogas salu par īpašu vietu, kur cilvēks varētu atrast vietu un laiku Sev. Par īpasu vietu, kura iedvesmotu uz meditāciju, uz pārdomām, uz darbību Sevis pilnveidošanai un uzlabošanai. Īpaši jūtīgi cilvēki jau tagad sajutīs un sapratīs, ka šī vieta ir īpaša, bet ar laiku, sakopjot, esmu pārliecināta, ka šī sala ne vienu neatstās vienaldzīgu.

Draugi, ja jūs priecājaties kopā ar mani, ja uzskatāt, ka daru svarīgu lietu, kurai ir un būs vērtība mums visiem un arī mūsu Latvijai, mūsu Zemei... es ar prieku un ar dziļu pateicību esmu gatava pieņemt apsveikumus, iedvesmojošus vārdus, ieteikumus, idejas un arī dāvinājumus. Kādreiz, var būt, varēsiet ieguldīt savu laiku un spēku šajā projektā? Ja gribat apsveikt mani naudas izteiksmē- būšu ļoti pateicīga! Regulāri stāstīšu par to, kas notiek uz Jogas salas, kā arī kā izmantošu saziedotus līdzekļus salas labiekārtošanai. Regulāri informēšu jūs visus savā FB profilā un arī mājas lapā.

Apsveic mani 🙂

Ziedojums Jogas salai

Olga Hodasēviča

17077812818

Swedbanka

LV59HABA0551044254235

Viens un svarīgākais princips pie kā apņemos pieturēties, labiekārtojot Jogas salu- maksimāli ekoloģiski, nekaitējot esošai videi, nezāģējot kokus (ja vien tie nav bīstami), izmantojot maksimāli ekoloģiskus materiālus, radīt iespējami mazāk atkritumu, pārstrādāt, vai nodot uz pārstrādi radušos atkritumus.

Ar mīlestību un pateicību, Olga


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.