1. Olga Hodasēviča

Manā dzīvē joga ir ienākusi 2012.gadā, kad sapratu, ka problēmas ar veselību sāk traucēt baudīt dzīvi. Pēc profesijas esmu farmaceite, bet uzskatu, ka ķīmiskās zāles cilvēkam būtu jālieto tikai akūtu veselības problēmu korekcijai, tālāk mēs varam tikt galā paši. Cilvekam ir doti tādi resursi, kuri ļauj viņam atjaunoties gan fiziski, gan psiho-emocionāli, bet... slinkums... daudz vienkāršāk ir izdzert tableti un uz laiku aizmirst par problēmu. Ar vārdu sakot, esmu laimīgs cilvēks, kurš izvēlējas dzīvot, būt laimīgai un justies savos  44 gados labāk, ne kā biju jūtusies jebkad savā dzīvē! Ar prieku mācos un ar prieku dalos! Joga, tā ir mācība un macības process ilgst visu cilvēka mūžu... Tas aizrauj un ļauj ar prieku dzīvot ŠEIT un TAGAD... Priecāšos, ja izvēlēsies atklāt jaunu Pasauli Sevī kopā ar mani :) !

Pasniedzu jogu no 2016.gada. Jogas specialista diploms. Yoga Life Latvia studijas dibinātāja. Bērnu jogas pasniedzēju apmācības kursa autore. Jogas salas īpašniece un projekta "Jogas sala" vadītāja.

Mācījos sēkojošus jogas veidus: Bikram, Kšatriju joga, Biharas skolas joga, Aijengar, pabeidzu specializētu jogas pasniedzēju kursu jaunāka skolas vecuma bērniem Varja joga, kā arī Go Go Yoga Kids un Kids Yoga 101 kursu, papildus apguvu vairākus online jogas kursus ar specializāciju bērniem, pusaudžiem, ģimenēm un senioriem. Sejas jogu apguvu pie vairākiem pasniedzējiem un, šobrīd sāku mācīties faceplastiku- ar katru kursu atnāk vēl dzīļāka cilvēka ķermeņa redzēšana.

Vadu individuālās un grupas jogas nodarbības bērniem, pusaudžiem,pieaugušajiem un senioriem, cilvēkiem pēc traumām un atlabšanas periodā, uzņēmumu darbiniekiem. Lasu lekcijas topošajiem jogas speciālistiem SPA School skolā par tēmam " Joga bērniem" un "Joga senioriem".

Vadu jogas nodarbības telpās un (siltajā sezonā) svaigajā gaisā, un pie jūras. Organizēju jogas brīvdienas , Divu dienu Restartus Latvijā, un jogas braucienus uz Norvēģiju un uz Krētas salu.

Sertificēta, praktizējošā farmaceite ar vairāk kā 20 gadu darba stāžu aptiekā un farmācijā.

Klasiskās masāžas diploms, pabeidzu Indiešu pēdu masāžas kursu.

Šobrīd vadu grupas jogas nodarbības:  bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem un senioriem Garkalnē; grupu pieaugušajiem Vangažos; on-line jogu pieaugušajiem un sejas jogas nodarbības on-line. Ja netiekat uz nodarbību klātienē- varat iegādāties nodarbības ierakstu un izmantot to cik ilgi vēlaties! Kā arī sēkojiet līdzi informācijai par citām aktivitātēm ;)!

Piedāvāju Aero jogas nodarbības (jogas šūpuļtiklos) un jogu uz SUP dēļiem.

Mani kontakti: +371 27877127 (labāk SMS vai Whatsapp)   [email protected]